Naudoti Kia Carens automobiliai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje

Šiuo metu Kia Carens automobilių neturime, tačiau kviečiame užpildyti kontaktų formą ir kai tik šį modelį turėsime, su jumis susisieksime.

SKELBIMAI

Patogus, erdvus, patikimas ir nepaprastai praktiškas automobilis šeimai, rinkoje skaičiuoja jau du savo sėkmingos istorijos dešimtmečius. 2013 metais buvo pristatyta trečia, patobulinta šio automobilio karta, kurios pagrindu tęsiama jų gamyba. Tai septynvietis automobilis, tiesa trečioje eilėje labiau tinkamas vaikams. Gausus įrangos: net ir standartinėje komplektacijoje yra oro kondicionierius, universalūs elektriniai langai, pastovaus greičio palaikymo sistema, šešių garsiakalbių Hi-Fi bei Bluetooth laisvų rankų įranga. Kia Carens naudoti automobiliai turi tris vairavimo režimus: Comfort, Normal ir Sport. Mūsų salonų asortimente esantys automobiliai atitinka tarptautinius Bravoauto standartus. Taip pat įsigytiems naudotiems automobiliams suteikiame 12 mėnesių arba iki 20 000 km ridos garantiją.

Daugiau nei tikiesi

12 mėnesių garantija

Visiems parduodamiems automobiliams suteikiame garantiją iki 12 mėn./20 000 km fiziniams asmenims, juridiniams iki 6 mėn./10 000 km.

21 d. grąžinimo garantija

Jei įsigytas automobilis jūsų netenkina, per numatytą laiką jį galite pakeisti kitu.

Finansavimas ir draudimas

Jūsų patogumui, pasirūpinsime visais dokumentais, lizingo bei draudimo pasiūlymais.

Patikrinti ir techniškai tvarkingi automobiliai

Visi automobiliai nuodugniai patikrinti ir yra techniškai tvarkingi.