Naudoti Kia Stonic automobiliai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje

Šiuo metu Kia Stonic automobilių neturime, tačiau kviečiame užpildyti kontaktų formą ir kai tik šį modelį turėsime, su jumis susisieksime.

SKELBIMAI

Patogūs, smagiai vairuojami ir didelių eksploatacijos rūpesčių vairuotojui nekeliantys – tokie yra naudoti Kia Stonic automobiliai. Platus benzininių ar dyzelinių variklių, mechaninės ir automatinės pavarų dėžės pasirinkimas visiems vairuotojo poreikiams išpildyti. Standartinėje komplektacijoje yra galinio parkavimo jutikliai bei 7 colių liečiamas ekranas. Naudodami standartinę Apple CarPlay ar Android Auto programėles bei automobilio panelės ekraną – navigacija galite naudotis savo telefone. Komfortiškai įrengtas interjeras, reguliuojamas centrinis porankis bei talpi bagažinė užtikrins patogią, tolimą kelionę visai šeimai. Mūsų salonų asortimente esantys automobiliai atitinka tarptautinius Bravoauto standartus. Taip pat įsigytiems naudotiems automobiliams suteikiame 12 mėnesių arba iki 20 000 km ridos garantiją.

Daugiau nei tikiesi

12 mėnesių garantija

Visiems parduodamiems automobiliams suteikiame garantiją iki 12 mėn./20 000 km fiziniams asmenims, juridiniams iki 6 mėn./10 000 km.

21 d. grąžinimo garantija

Jei įsigytas automobilis jūsų netenkina, per numatytą laiką jį galite pakeisti kitu.

Finansavimas ir draudimas

Jūsų patogumui, pasirūpinsime visais dokumentais, lizingo bei draudimo pasiūlymais.

Patikrinti ir techniškai tvarkingi automobiliai

Visi automobiliai nuodugniai patikrinti ir yra techniškai tvarkingi.