Naudoti Land Rover Defender automobiliai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje

Šiuo metu Land Rover Defender automobilių neturime, tačiau kviečiame užpildyti kontaktų formą ir kai tik šį modelį turėsime, su jumis susisieksime.

SKELBIMAI

Jeigu automobilis yra praktiškas, tai dar nereiškia, kad turėtų būti neišvaizdus, tiesa? Land Rover Defender naudoti visureigiai pasižymi išskirtiniu dizainu, pažangiomis išmaniosiomis technologijomis, neprilygstamu funkcionalumu ir drauge yra nepaprastai praktiškas. Automobilio sėdynės turi labai daug reguliuojamų padėčių, salone gausu puodelių laikiklių, maitinimo lizdų, ventiliacijos angų ir kitų privalumų – visa tai užtikrina maksimalų komfortą kiekvienam keleiviui. Esame oficialūs Land Rover gamintojo atstovai Lietuvoje, todėl mūsų asortimente rasite tik patikimus įvairių specifikacijų Land Rover Defender modelius. Mūsų salonų asortimente esantys automobiliai atitinka tarptautinius Bravoauto standartus. Taip pat įsigytiems naudotiems automobiliams suteikiame 12 mėnesių arba iki 20 000 km ridos garantiją.

Daugiau nei tikiesi

12 mėnesių garantija

Visiems parduodamiems automobiliams suteikiame garantiją iki 12 mėn./20 000 km fiziniams asmenims, juridiniams iki 6 mėn./10 000 km.

21 d. grąžinimo garantija

Jei įsigytas automobilis jūsų netenkina, per numatytą laiką jį galite pakeisti kitu.

Finansavimas ir draudimas

Jūsų patogumui, pasirūpinsime visais dokumentais, lizingo bei draudimo pasiūlymais.

Patikrinti ir techniškai tvarkingi automobiliai

Visi automobiliai nuodugniai patikrinti ir yra techniškai tvarkingi.