Naudoti Lexus NX 300h automobiliai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje

Šiuo metu Lexus NX 300h automobilių neturime, tačiau kviečiame užpildyti kontaktų formą ir kai tik šį modelį turėsime, su jumis susisieksime.

SKELBIMAI

Lexus NX 300h yra vienas geriausiai parduodamų Lexus šeimos visureigių. Patogus, praktiškas, erdvus bei su didele bagažine - puikiai tinka tolimoms kelionėms. Visi Lexus NX 300h naudoti automobiliai jūsų patogumui – su automatine pavarų dėže. Automobiliuose panaudotas hibridinis variklis, suporuotas su CVT automatine pavarų dėže. Automobilių saugumą vertinantys nepriklausomi „Euro NCAP“ specialistai šį modelį įvertino penkiomis žvaigždutėmis, kai už suaugusių saugą buvo skirta 81%, o vaikų net 87%. Tai turėtų suteikti daugiau pasitikėjimo pirkėjams, kurie ieško saugaus šeimos visureigio. Mūsų salonų asortimente esantys automobiliai atitinka tarptautinius Inchcape Certified standartus. Taip pat įsigytiems naudotiems automobiliams suteikiame 6 mėnesių arba iki 20 000 km ridos garantiją.

Daugiau nei tikiesi

12 mėnesių garantija

Visiems parduodamiems automobiliams suteikiame garantiją iki 12 mėn./20 000 km fiziniams asmenims, juridiniams iki 6 mėn./10 000 km.

21 d. grąžinimo garantija

Jei įsigytas automobilis jūsų netenkina, per numatytą laiką jį galite pakeisti kitu.

Finansavimas ir draudimas

Jūsų patogumui, pasirūpinsime visais dokumentais, lizingo bei draudimo pasiūlymais.

Patikrinti ir techniškai tvarkingi automobiliai

Visi automobiliai nuodugniai patikrinti ir yra techniškai tvarkingi.