Naudoti Mazda 5 automobiliai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje

Šiuo metu Mazda 5 automobilių neturime, tačiau kviečiame užpildyti kontaktų formą ir kai tik šį modelį turėsime, su jumis susisieksime.

SKELBIMAI

Sutikite - ilgoms ar trumpoms kelionėms su šeima reikia erdvės. Praktiškieji Mazda 5 naudoti automobiliai turi pakankamai vietos ir yra lengvai valdomi. Šiame modelyje gausu šeimai pritaikytų sprendimų, pavyzdžiui, stumdomos galinės durys, kurias lengva atidaryti net ir siauriausiose stovėjimo vietose. Didelė bagažinė ir sulankstomos sėdynės leidžia maksimaliai išnaudoti laisvą salono erdvę, ypač jei prireiktų pervežti didesnius krovinius. Esame oficialūs Mazda gamintojo atstovai Lietuvoje, todėl mūsų asortimente rasite tik patikrintus įvairių specifikacijų Mazda 5 modelius. Mūsų salonų asortimente esantys automobiliai atitinka tarptautinius Bravoauto standartus. Taip pat įsigytiems naudotiems automobiliams suteikiame 12 mėnesių arba iki 20 000 km ridos garantiją.

Daugiau nei tikiesi

12 mėnesių garantija

Visiems parduodamiems automobiliams suteikiame garantiją iki 12 mėn./20 000 km fiziniams asmenims, juridiniams iki 6 mėn./20 000 km.

21 d. grąžinimo garantija

Jei įsigytas automobilis jūsų netenkina, per numatytą laiką jį galite pakeisti kitu.

Finansavimas ir draudimas

Jūsų patogumui, pasirūpinsime visais dokumentais, lizingo bei draudimo pasiūlymais.

Patikrinti ir techniškai tvarkingi automobiliai

Visi automobiliai nuodugniai patikrinti ir yra techniškai tvarkingi.