Naudoti Mercedes-Benz GL500 automobiliai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje

Šiuo metu Mercedes-Benz GL500 automobilių neturime, tačiau kviečiame užpildyti kontaktų formą ir kai tik šį modelį turėsime, su jumis susisieksime.

SKELBIMAI

Mercedes-Benz GL500 – automobilis, kuris tiesiog negali nepalikti įspūdžio. Vilioja savo išskirtine interjero erdve, prabangiu komfortu ir lepina technologijų gausa. Išties didelis, bet lengvai ir patogiai valdomas. Aukšta važiavimo padėtis, galimybė patogiai keliauti 7 keleiviams bei masyvi bagažinė daiktams ar vaiko vežimėliui. Standartiškai visuose modeliuose yra odiniai apmušalai su šildomomis priekinėmis sėdynėmis, spalvotas TFT ekranas su palydovine navigacija ir valdymu balsu, Bluetooth laisvų rankų įranga. Mercedes-Benz GL500 naudoti automobiliai leis jaustis saugiai ir patogiai bet kokiomis eismo sąlygomis. Mūsų salonų asortimente esantys automobiliai atitinka tarptautinius Bravoauto standartus. Taip pat įsigytiems naudotiems automobiliams suteikiame 12 mėnesių arba iki 20 000 km ridos garantiją.

Daugiau nei tikiesi

12 mėnesių garantija

Visiems parduodamiems automobiliams suteikiame garantiją iki 12 mėn./20 000 km fiziniams asmenims, juridiniams iki 6 mėn./10 000 km.

21 d. grąžinimo garantija

Jei įsigytas automobilis jūsų netenkina, per numatytą laiką jį galite pakeisti kitu.

Finansavimas ir draudimas

Jūsų patogumui, pasirūpinsime visais dokumentais, lizingo bei draudimo pasiūlymais.

Patikrinti ir techniškai tvarkingi automobiliai

Visi automobiliai nuodugniai patikrinti ir yra techniškai tvarkingi.