Naudoti Mercedes-Benz GLE automobiliai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje

Šiuo metu Mercedes-Benz GLE automobilių neturime, tačiau kviečiame užpildyti kontaktų formą ir kai tik šį modelį turėsime, su jumis susisieksime.

SKELBIMAI

Jei jums patinka dideli, prabangūs ir įspūdingi visureigiai, Mercedes-Benz GLE turėtų atsidurti ieškomų automobilių sąrašo viršuje. Aukšta važiavimo padėtis, ypač erdvus salonas, kokybiškai ir prabangiai įrengtas automobilio interjeras. Pasižymi galingais ir efektyviais varikliais, didele galia, keturių varomųjų ratų sistema, kuri užtikrins saugią kelionę visais sezonais ir bet kokiomis eismo sąlygomis. Naudoti Mercedes-Benz GLE automobiliai leis drąsiai jaustis ir bekelėje dėl automobilio aukščio nustatymo galimybės bei papildomų važiavimo režimų. Mūsų salonų asortimente esantys automobiliai atitinka tarptautinius Bravoauto standartus. Taip pat įsigytiems naudotiems automobiliams suteikiame 12 mėnesių arba iki 20 000 km ridos garantiją.

Daugiau nei tikiesi

12 mėnesių garantija

Visiems parduodamiems automobiliams suteikiame garantiją iki 12 mėn./20 000 km fiziniams asmenims, juridiniams iki 6 mėn./10 000 km.

21 d. grąžinimo garantija

Jei įsigytas automobilis jūsų netenkina, per numatytą laiką jį galite pakeisti kitu.

Finansavimas ir draudimas

Jūsų patogumui, pasirūpinsime visais dokumentais, lizingo bei draudimo pasiūlymais.

Patikrinti ir techniškai tvarkingi automobiliai

Visi automobiliai nuodugniai patikrinti ir yra techniškai tvarkingi.