Naudoti Mini One automobiliai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje

Šiuo metu Mini One automobilių neturime, tačiau kviečiame užpildyti kontaktų formą ir kai tik šį modelį turėsime, su jumis susisieksime.

SKELBIMAI

Smagūs, dinamiški, galingi ir be jokios abejonės, kiekvieną dieną suteikiantys geras emocijas - tokie tie naudoti Mini One automobiliai. Stilingi, kompaktiški, tvirtos konstrukcijos ir neabejotino našumo kombinacija, kuri ypač džiugina daugiausiai laiko praleidžiant miesto gatvėse. Naudoti Mini One iš artimiausių konkurentų negali atimti didžiausios talpos bagažinės titulo, bet jiems to mažiausiai tereikia, kad išlaikytų savo dinamiškumą, patogų vairavimą bei jų parkavimą net ir sudėtingiausiomis sąlygomis. Pilni naujausių technologijų, kurios ne tik palengvina kelones, bet ir suteikia jiems dar daugiau žaismingumo. Mūsų salonų asortimente esantys automobiliai atitinka tarptautinius Bravoauto standartus. Taip pat įsigytiems naudotiems automobiliams suteikiame 12 mėnesių arba iki 20 000 km ridos garantiją.

Daugiau nei tikiesi

12 mėnesių garantija

Visiems parduodamiems automobiliams suteikiame garantiją iki 12 mėn./20 000 km fiziniams asmenims, juridiniams iki 6 mėn./10 000 km.

21 d. grąžinimo garantija

Jei įsigytas automobilis jūsų netenkina, per numatytą laiką jį galite pakeisti kitu.

Finansavimas ir draudimas

Jūsų patogumui, pasirūpinsime visais dokumentais, lizingo bei draudimo pasiūlymais.

Patikrinti ir techniškai tvarkingi automobiliai

Visi automobiliai nuodugniai patikrinti ir yra techniškai tvarkingi.