Naudoti Nissan Juke automobiliai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje

Šiuo metu Nissan Juke automobilių neturime, tačiau kviečiame užpildyti kontaktų formą ir kai tik šį modelį turėsime, su jumis susisieksime.

SKELBIMAI

Stilingieji Nissan Juke naudoti automobiliai yra nedideli penkiaviečiai miesto visureigiai, kuriais malonu keliauti. Šis išskirtinio stiliaus automobilis ne tik traukia akį žaismingu dizainu, bet ir turi nemažai itin praktiškų parametrų. Nissan gamintojas gyvena išmaniųjų technologijų ritmu, todėl nenuostabu, kad ir šiame modelyje jų gausu. Vienas pagrindinių automobilio privalumų – dėka specialios degalų taupymo technologijos bei sumanaus derinimo, automobilis pasižymi geru kuro sąnaudų ekonomiškumu. Mūsų asortimente rasite tik patikrintus įvairių specifikacijų Nissan Juke modelius. Mūsų salonų asortimente esantys automobiliai atitinka tarptautinius Bravoauto standartus. Taip pat įsigytiems naudotiems automobiliams suteikiame 12 mėnesių arba iki 20 000 km ridos garantiją.

Daugiau nei tikiesi

12 mėnesių garantija

Visiems parduodamiems automobiliams suteikiame garantiją iki 12 mėn./20 000 km fiziniams asmenims, juridiniams iki 6 mėn./10 000 km.

21 d. grąžinimo garantija

Jei įsigytas automobilis jūsų netenkina, per numatytą laiką jį galite pakeisti kitu.

Finansavimas ir draudimas

Jūsų patogumui, pasirūpinsime visais dokumentais, lizingo bei draudimo pasiūlymais.

Patikrinti ir techniškai tvarkingi automobiliai

Visi automobiliai nuodugniai patikrinti ir yra techniškai tvarkingi.