Naudoti Nissan Micra automobiliai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje

Šiuo metu Nissan Micra automobilių neturime, tačiau kviečiame užpildyti kontaktų formą ir kai tik šį modelį turėsime, su jumis susisieksime.

SKELBIMAI

Mažas ir manevringas – Nissan Micra puikus pasirinkimas skubančiam miesto žmogui. Nedidelio dydžio, trijų arba penkerių durų miesto hečbekas. Suteikiant sportiškesnę išvaizdą, galinių durelių rankenos buvo įmontuotos į langų rėmus naujesniuose versijose. Nissan Micra naudoti automobiliai puikiai tinka mieste gyvenantiems žmonėms, nes yra ekonomiški. O dėl savo mažo dydžio, važiavimas bei parkavimasis siaurose miesto gatvelėse nesukelia papildomo galvos skausmo. Mūsų asortimente rasite tik patikrintus įvairių specifikacijų Nissan Micra modelius. Mūsų salonų asortimente esantys automobiliai atitinka tarptautinius Bravoauto standartus. Taip pat įsigytiems naudotiems automobiliams suteikiame 12 mėnesių arba iki 20 000 km ridos garantiją.

Daugiau nei tikiesi

12 mėnesių garantija

Visiems parduodamiems automobiliams suteikiame garantiją iki 12 mėn./20 000 km fiziniams asmenims, juridiniams iki 6 mėn./20 000 km.

21 d. grąžinimo garantija

Jei įsigytas automobilis jūsų netenkina, per numatytą laiką jį galite pakeisti kitu.

Finansavimas ir draudimas

Jūsų patogumui, pasirūpinsime visais dokumentais, lizingo bei draudimo pasiūlymais.

Patikrinti ir techniškai tvarkingi automobiliai

Visi automobiliai nuodugniai patikrinti ir yra techniškai tvarkingi.