Naudoti Nissan Navara automobiliai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje

Šiuo metu Nissan Navara automobilių neturime, tačiau kviečiame užpildyti kontaktų formą ir kai tik šį modelį turėsime, su jumis susisieksime.

SKELBIMAI

Solidus ir modernus Nissan Navara pikapas savo galimybėmis beveik nenusileidžia galingiausiems visureigiams. Tai galbūt nėra ta transporto priemonė su kuria patogu manevruoti siaurose gatvelėse, tačiau techniniai parametrai ir komforto lygmuo leidžia automobilį pritaikyti tiek darbams, tiek aktyviam šeimos gyvenimui. Žinoma, Nissan Navara naudoti automobiliai yra itin palankiai vertinami iššūkius mėgstančių žmonių, kurie nuolatos bando įveikti sunkiai įveikiamas kliūtis. Mūsų asortimente rasite tik patikrintus įvairių specifikacijų Nissan Navara modelius. Mūsų salonų asortimente esantys automobiliai atitinka tarptautinius Bravoauto standartus. Taip pat įsigytiems naudotiems automobiliams suteikiame 12 mėnesių arba iki 20 000 km ridos garantiją.

Daugiau nei tikiesi

12 mėnesių garantija

Visiems parduodamiems automobiliams suteikiame garantiją iki 12 mėn./20 000 km fiziniams asmenims, juridiniams iki 6 mėn./20 000 km.

21 d. grąžinimo garantija

Jei įsigytas automobilis jūsų netenkina, per numatytą laiką jį galite pakeisti kitu.

Finansavimas ir draudimas

Jūsų patogumui, pasirūpinsime visais dokumentais, lizingo bei draudimo pasiūlymais.

Patikrinti ir techniškai tvarkingi automobiliai

Visi automobiliai nuodugniai patikrinti ir yra techniškai tvarkingi.