Naudoti Porsche Macan automobiliai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje

Šiuo metu Porsche Macan automobilių neturime, tačiau kviečiame užpildyti kontaktų formą ir kai tik šį modelį turėsime, su jumis susisieksime.

SKELBIMAI

Naudoti Porsche Macan automobiliai išpildys visus malonaus ir patogaus vairavimo lūkesčius. Ir visai nesvarbu ar vairuotojas vienas ar keliauja su visa šeima – erdvės salone užtenka 5 keleiviams. Porsche Macan gaminami tik su automatine pavarų dėže, kuri turi tiek automatinį, tiek mechaninį režimą. Visi modeliai turi septynių greičių automatinę dvigubą sankabą, kas leidžia pavaroms persijungti nevėluojant bei taupo kuro sąnaudas. Visuose modeliuose yra klimato kontrolė, elektra reguliuojamos priekinės sėdynės, parkavimo davikliai, DAB radijas. Mūsų salonų asortimente esantys automobiliai atitinka tarptautinius Bravoauto standartus. Taip pat įsigytiems naudotiems automobiliams suteikiame 12 mėnesių arba iki 20 000 km ridos garantiją.

Daugiau nei tikiesi

12 mėnesių garantija

Visiems parduodamiems automobiliams suteikiame garantiją iki 12 mėn./20 000 km fiziniams asmenims, juridiniams iki 6 mėn./10 000 km.

21 d. grąžinimo garantija

Jei įsigytas automobilis jūsų netenkina, per numatytą laiką jį galite pakeisti kitu.

Finansavimas ir draudimas

Jūsų patogumui, pasirūpinsime visais dokumentais, lizingo bei draudimo pasiūlymais.

Patikrinti ir techniškai tvarkingi automobiliai

Visi automobiliai nuodugniai patikrinti ir yra techniškai tvarkingi.