Naudoti Seat Ateca automobiliai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje

Šiuo metu Seat Ateca automobilių neturime, tačiau kviečiame užpildyti kontaktų formą ir kai tik šį modelį turėsime, su jumis susisieksime.

SKELBIMAI

Pradėtas gaminti 2016 metais, pirmasis Seat visureigis rinkoje įsitvirtino kaip puikus, kompaktiškas automobilis kiekvienai dienai. Platus dyzelinių ar benzininių variklių pasirinkimas, manevringumas miesto keliuose, malonus vairavimas ir patraukli kaina – visa, ko reikia patogiai ir ekonomiškai kelionei. Naudoti Seat Ateca automobiliai ne tik puikūs miesto automobiliai, bet ir patikimos transporto priemonės ilgose kelionėse. Talpi bagažinė leis patogiai gabenti atostogų inventorių, o salone esančios nišos užtikrins vietą visiems jūsų daiktams. Mūsų salonų asortimente esantys automobiliai atitinka tarptautinius Bravoauto standartus. Taip pat įsigytiems naudotiems automobiliams suteikiame 12 mėnesių arba iki 20 000 km ridos garantiją.

Daugiau nei tikiesi

12 mėnesių garantija

Visiems parduodamiems automobiliams suteikiame garantiją iki 12 mėn./20 000 km fiziniams asmenims, juridiniams iki 6 mėn./10 000 km.

21 d. grąžinimo garantija

Jei įsigytas automobilis jūsų netenkina, per numatytą laiką jį galite pakeisti kitu.

Finansavimas ir draudimas

Jūsų patogumui, pasirūpinsime visais dokumentais, lizingo bei draudimo pasiūlymais.

Patikrinti ir techniškai tvarkingi automobiliai

Visi automobiliai nuodugniai patikrinti ir yra techniškai tvarkingi.