Naudoti Skoda Enyaq automobiliai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje

Šiuo metu Skoda Enyaq automobilių neturime, tačiau kviečiame užpildyti kontaktų formą ir kai tik šį modelį turėsime, su jumis susisieksime.

SKELBIMAI

Skoda Enyaq elektromobiliai pagaminti išties kokybiškai, kai daug dėmesio skiriama ne tik detalėms, bet ir bendram prabangos pojūčiui. Turi dviejų tipų, greitai įkraunamas baterijas. Naudoti Skoda Enyaq standartinėje komplektacijoje gausūs saugumą, komfortą ir vairavimo malonumą sustiprinančių funkcijų: dviejų zonų klimato kontrolė, elektra užlenkiami ir automatiškai pritemdomi šoniniai veidrodėliai, pastovaus greičio palaikymo sistema. Naudotų automobilių rinkoje galite rasti daugybę šio modelio versijų ir dauguma jų, puikios visomis prasmėmis. Tiesiog išsirinkite tą, kuris labiausiai atitinka jūsų lūkesčius. Mūsų salonų asortimente esantys automobiliai atitinka tarptautinius Bravoauto standartus. Taip pat įsigytiems naudotiems automobiliams suteikiame 12 mėnesių arba iki 20 000 km ridos garantiją.

Daugiau nei tikiesi

12 mėnesių garantija

Visiems parduodamiems automobiliams suteikiame garantiją iki 12 mėn./20 000 km fiziniams asmenims, juridiniams iki 6 mėn./10 000 km.

21 d. grąžinimo garantija

Jei įsigytas automobilis jūsų netenkina, per numatytą laiką jį galite pakeisti kitu.

Finansavimas ir draudimas

Jūsų patogumui, pasirūpinsime visais dokumentais, lizingo bei draudimo pasiūlymais.

Patikrinti ir techniškai tvarkingi automobiliai

Visi automobiliai nuodugniai patikrinti ir yra techniškai tvarkingi.