Naudoti Subaru XV automobiliai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje

Šiuo metu Subaru XV automobilių neturime, tačiau kviečiame užpildyti kontaktų formą ir kai tik šį modelį turėsime, su jumis susisieksime.

SKELBIMAI

Subaru XV naudoti automobiliai patiks tiems, kurie gyvena toliau nuo miesto ir dažnai susiduria su sunkiau įveikiamais keliais. Standartinėje komplektacijoje Subaru XV automobiliai yra su keturių varomų ratų sistema, benzininiu ar dyzeliniu varikliu, galimos penkių arba šešių greičių mechaninės pavarų dėžės, taip pat automatinė CVT. 2016 metais Subaru XV buvo atnaujintas ne tik išoriškai  bei viduje, bet ir įdiegta patrauklaus dizaino multimedijos įranga - 7 colių pramogų sistema su jutikliniu ekranu, kuri gali priimti tiek įprastus, tiek ir skaitmeninius radijo signalus ir yra suderinama su visais šiuolaikiniais išmaniaisiais įrenginiais. Naudoti Subaru su garantija užtikrins patogią kelionę: erdvus salonas, daugybė puodelių laikiklių ir vietų daiktams. Mūsų salonų asortimente esantys automobiliai atitinka tarptautinius Bravoauto standartus. Taip pat įsigytiems naudotiems automobiliams suteikiame 12 mėnesių arba iki 20 000 km ridos garantiją.

Daugiau nei tikiesi

12 mėnesių garantija

Visiems parduodamiems automobiliams suteikiame garantiją iki 12 mėn./20 000 km fiziniams asmenims, juridiniams iki 6 mėn./10 000 km.

21 d. grąžinimo garantija

Jei įsigytas automobilis jūsų netenkina, per numatytą laiką jį galite pakeisti kitu.

Finansavimas ir draudimas

Jūsų patogumui, pasirūpinsime visais dokumentais, lizingo bei draudimo pasiūlymais.

Patikrinti ir techniškai tvarkingi automobiliai

Visi automobiliai nuodugniai patikrinti ir yra techniškai tvarkingi.