Naudoti Toyota Avensis automobiliai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje

Šiuo metu Toyota Avensis automobilių neturime, tačiau kviečiame užpildyti kontaktų formą ir kai tik šį modelį turėsime, su jumis susisieksime.

SKELBIMAI

Dėl konkurencingos kainos, mažų eksploatavimo išlaidų, komforto, efektyvumo ir patikimumo Toyota Avensis išlieka vienas iš vairuotojų mėgstamiausių pasirinkimų. Toyota turi puikią reputaciją dėl gaminamų automobilių patikimumo, o Avensis – ne išimtis. Toyota Avensis naudoti automobiliai standartiškai komplektacijoje turi daug oro pagalvių, yra automatinis avarinis stabdymas, elektroninė stabilumo kontrolė, važiavimo įkalnėje pagalba ir padangų slėgio jutikliai. Mūsų asortimente rasite patikrintus įvairių specifikacijų Toyota Avensis modelius. Mūsų salonų asortimente esantys automobiliai atitinka tarptautinius Bravoauto standartus. Taip pat įsigytiems naudotiems automobiliams suteikiame 12 mėnesių arba iki 20 000 km ridos garantiją.

Daugiau nei tikiesi

12 mėnesių garantija

Visiems parduodamiems automobiliams suteikiame garantiją iki 12 mėn./20 000 km fiziniams asmenims, juridiniams iki 6 mėn./20 000 km.

21 d. grąžinimo garantija

Jei įsigytas automobilis jūsų netenkina, per numatytą laiką jį galite pakeisti kitu.

Finansavimas ir draudimas

Jūsų patogumui, pasirūpinsime visais dokumentais, lizingo bei draudimo pasiūlymais.

Patikrinti ir techniškai tvarkingi automobiliai

Visi automobiliai nuodugniai patikrinti ir yra techniškai tvarkingi.