Naudoti Toyota Camry automobiliai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje

Šiuo metu Toyota Camry automobilių neturime, tačiau kviečiame užpildyti kontaktų formą ir kai tik šį modelį turėsime, su jumis susisieksime.

SKELBIMAI

Lietuvos rinkoje, galbūt, iki šiol neužėmęs populiariausiųjų rinkos automobilių viršūnės, Toyota Camry gaminamas jau daugiau nei 50 metų ir 2022 metais, išėjus jo 7 kartai, jis tampa išties geidžiamu ir konkurencingu naudotu automobiliu. Šis vidutinio dydžio sedanas puikiai vairuotojų vertinamas dėl sklandaus valdymo, komfortiško, tylaus ir ekonomiško važiavimo. Naudoti automobiliai Toyota Camry erdvūs viduje bei džiugina patogiu funkcijų valdikliu vairuotojo pusėje. Paprastai komplektuojami su šešių pavarų automatine pavarų dėže, turi benzininius, dyzelinius ir hibridinius variklius. Mūsų salonų asortimente esantys automobiliai atitinka tarptautinius Bravoauto standartus. Taip pat įsigytiems naudotiems automobiliams suteikiame 12 mėnesių arba iki 20 000 km ridos garantiją.

Daugiau nei tikiesi

12 mėnesių garantija

Visiems parduodamiems automobiliams suteikiame garantiją iki 12 mėn./20 000 km fiziniams asmenims, juridiniams iki 6 mėn./10 000 km.

21 d. grąžinimo garantija

Jei įsigytas automobilis jūsų netenkina, per numatytą laiką jį galite pakeisti kitu.

Finansavimas ir draudimas

Jūsų patogumui, pasirūpinsime visais dokumentais, lizingo bei draudimo pasiūlymais.

Patikrinti ir techniškai tvarkingi automobiliai

Visi automobiliai nuodugniai patikrinti ir yra techniškai tvarkingi.