Naudoti Toyota Land Cruiser automobiliai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje

Šiuo metu Toyota Land Cruiser automobilių neturime, tačiau kviečiame užpildyti kontaktų formą ir kai tik šį modelį turėsime, su jumis susisieksime.

SKELBIMAI

Atsisėdus už solidaus, tikslaus ir tvirto Toyota Land Cruiser visureigio vairo užplūsta nepakartojamas saugomu ir pasitikėjimo jausmas. Toyota Land Cruiser naudoti automobiliai turi erdvų ir patvarų saloną, jame gausu naudingų išmaniųjų technologijų, o pravažumas – neįtikėtinai geras. Galingi varikliai, patvarūs techniniai parametrai ir visų varomųjų ratų sistema (4x4) leidžia pasitikėti šiuo visureigiu net ir itin ekstremaliomis sąlygomis. Mūsų asortimente rasite tik patikrintus įvairių specifikacijų Toyota Land Cruiser visureigių modelius. Mūsų salonų asortimente esantys automobiliai atitinka tarptautinius Bravoauto standartus. Taip pat įsigytiems naudotiems automobiliams suteikiame 12 mėnesių arba iki 20 000 km ridos garantiją.

Daugiau nei tikiesi

12 mėnesių garantija

Visiems parduodamiems automobiliams suteikiame garantiją iki 12 mėn./20 000 km fiziniams asmenims, juridiniams iki 6 mėn./10 000 km.

21 d. grąžinimo garantija

Jei įsigytas automobilis jūsų netenkina, per numatytą laiką jį galite pakeisti kitu.

Finansavimas ir draudimas

Jūsų patogumui, pasirūpinsime visais dokumentais, lizingo bei draudimo pasiūlymais.

Patikrinti ir techniškai tvarkingi automobiliai

Visi automobiliai nuodugniai patikrinti ir yra techniškai tvarkingi.