Naudoti Volkswagen Arteon automobiliai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje

Šiuo metu Volkswagen Arteon automobilių neturime, tačiau kviečiame užpildyti kontaktų formą ir kai tik šį modelį turėsime, su jumis susisieksime.

SKELBIMAI

Naudoti Volkswagen ARTEON automobiliai paliks puikų įspūdį įvairių poreikių vairuotojams: plati benzininių bei dyzelinių variklių gama, automatinė arba mechaninė pavarų dėžė, gali būti su keturių varomųjų arba priekinių varomųjų ratų sistema. Nuo 2020 metų galimi ir įkraunami šio modelio hibridai. Stilingas ir funkcionalus savo interjero detalėmis bei naujausių technologijų gausa: standartiškai visuose modeliuose įmontuotas 8 colių informacinis ir pramoginis ekranas, o vietoj spidometro ir sūkių skaitiklio turėsite skaitmeninį prietaisų skydelio ekraną. Tiek priekyje, tiek gale pasižymi erdvės pojūčiu bei šiuo aspektu žymiai lenkia daugelį savo konkurentų. Mūsų salonų asortimente esantys automobiliai atitinka tarptautinius Bravoauto standartus. Taip pat įsigytiems naudotiems automobiliams suteikiame 12 mėnesių arba iki 20 000 km ridos garantiją.

Daugiau nei tikiesi

12 mėnesių garantija

Visiems parduodamiems automobiliams suteikiame garantiją iki 12 mėn./20 000 km fiziniams asmenims, juridiniams iki 6 mėn./10 000 km.

21 d. grąžinimo garantija

Jei įsigytas automobilis jūsų netenkina, per numatytą laiką jį galite pakeisti kitu.

Finansavimas ir draudimas

Jūsų patogumui, pasirūpinsime visais dokumentais, lizingo bei draudimo pasiūlymais.

Patikrinti ir techniškai tvarkingi automobiliai

Visi automobiliai nuodugniai patikrinti ir yra techniškai tvarkingi.