Naudoti Volkswagen Golf automobiliai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje

Šiuo metu Volkswagen Golf automobilių neturime, tačiau kviečiame užpildyti kontaktų formą ir kai tik šį modelį turėsime, su jumis susisieksime.

SKELBIMAI

Volkswagen Golf visais laikais išlaikė savo populiarumą automobilių rinkoje dėl stabilumo kelyje ir malonios vairavimo patirties. Patogus hečbekas arba universalas važiuojant bet kokiu greičiu. Tvirtai valdomas posūkiuose dėl jautriai reaguojančio vairo mechanizmo, o kėbulas prisitaiko prie daugumos kelio nelygumų. Visuose modeliuose patogi vairavimo padėtis, salono įrengimui naudojamos aukštos kokybės medžiagos, viduje daugybė patogumą užtikrinančių daiktadėžių. Naudoti Volkswagen Golf turi daug įrangos, naujausių technologijų ir yra puikus pasirinkimas ieškantiems naudoto automobilio. Mūsų salonų asortimente esantys automobiliai atitinka tarptautinius Bravoauto standartus. Taip pat įsigytiems naudotiems automobiliams suteikiame 6 mėnesių arba iki 20 000 km ridos garantiją.

Daugiau nei tikiesi

12 mėnesių garantija

Visiems parduodamiems automobiliams suteikiame garantiją iki 12 mėn./20 000 km fiziniams asmenims, juridiniams iki 6 mėn./10 000 km.

21 d. grąžinimo garantija

Jei įsigytas automobilis jūsų netenkina, per numatytą laiką jį galite pakeisti kitu.

Finansavimas ir draudimas

Jūsų patogumui, pasirūpinsime visais dokumentais, lizingo bei draudimo pasiūlymais.

Patikrinti ir techniškai tvarkingi automobiliai

Visi automobiliai nuodugniai patikrinti ir yra techniškai tvarkingi.