Naudoti Volkswagen Jetta automobiliai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje

Šiuo metu Volkswagen Jetta automobilių neturime, tačiau kviečiame užpildyti kontaktų formą ir kai tik šį modelį turėsime, su jumis susisieksime.

SKELBIMAI

Gaminamas nuo 1979 metų, Volkswagen JETTA iš karto tapo geriausiai parduodamu automobiliu visoje Europoje, bei populiarumo laurus pelnė JAV, Kanadoje ir Meksikoje. Keitėsi jo modeliai ir kartos, o  Volkswagen JETTA iki šių dienų išliko patikimumo, stabilumo ir užtikrintumo ženklu pažymėtu automobiliu kiekvienam laikmečiui, kuriame buvo gaminami. Naudoti Volkswagen JETTA automobiliai gali pasigirti funkcionalumu: patogia vairavimo padėtimi, erdviomis keleivių vietomis, logiškai ir patogiai išdėstytomis prietaisų skydelio funkcijomis, talpia bagažine. Mūsų salonų asortimente esantys automobiliai atitinka tarptautinius Bravoauto standartus. Taip pat įsigytiems naudotiems automobiliams suteikiame 12 mėnesių arba iki 20 000 km ridos garantiją.

Daugiau nei tikiesi

12 mėnesių garantija

Visiems parduodamiems automobiliams suteikiame garantiją iki 12 mėn./20 000 km fiziniams asmenims, juridiniams iki 6 mėn./10 000 km.

21 d. grąžinimo garantija

Jei įsigytas automobilis jūsų netenkina, per numatytą laiką jį galite pakeisti kitu.

Finansavimas ir draudimas

Jūsų patogumui, pasirūpinsime visais dokumentais, lizingo bei draudimo pasiūlymais.

Patikrinti ir techniškai tvarkingi automobiliai

Visi automobiliai nuodugniai patikrinti ir yra techniškai tvarkingi.