Naudoti Volvo V60 automobiliai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje

Šiuo metu Volvo V60 automobilių neturime, tačiau kviečiame užpildyti kontaktų formą ir kai tik šį modelį turėsime, su jumis susisieksime.

SKELBIMAI

Modelis, pasižymintis erdviu ir komfortišku salonu visiems automobilio keleiviams bei technologijų gausa. Net ir standartinėje komplektacijoje turi navigaciją, LED žibintus, elektrinį bagažinės dangtį, 12,3 colių skaitmenį prietaisų ekraną bei galimybę vairavimo režimą pritaikyti savo patogumui. Su 17 ar 18 colių ratlankiais kelionėse automobilis išlaikys puikų balansą tarp tikslaus automobilio valdymo ir komforto. Naudoti Volvo V60 turi vienas didžiausių savo klasėje bagažines, kurios puikiai apgalvotos - su atverčiama pertvara, prie kurios galite prikabinti pirkinių krepšius. Mūsų salonų asortimente esantys automobiliai atitinka tarptautinius Bravoauto standartus. Taip pat įsigytiems naudotiems automobiliams suteikiame 6 mėnesių arba iki 20 000 km ridos garantiją.

Daugiau nei tikiesi

12 mėnesių garantija

Visiems parduodamiems automobiliams suteikiame garantiją iki 12 mėn./20 000 km fiziniams asmenims, juridiniams iki 6 mėn./20 000 km.

21 d. grąžinimo garantija

Jei įsigytas automobilis jūsų netenkina, per numatytą laiką jį galite pakeisti kitu.

Finansavimas ir draudimas

Jūsų patogumui, pasirūpinsime visais dokumentais, lizingo bei draudimo pasiūlymais.

Patikrinti ir techniškai tvarkingi automobiliai

Visi automobiliai nuodugniai patikrinti ir yra techniškai tvarkingi.