Dėmesio verti naudoti elektromobiliai

Milijonai vairuotojų visame pasaulyje šiuo metu svarsto galimybę įsigyti elektrinę transporto priemonę. Ir ne veltui jos tampa vis populiaresnės - išsiskiria savo ekologišku ir tyliu važiavimu, o svarbiausia - ypatingu našumu. Beveik visi didieji automobilių gamintojai turi ką pasiūlyti elektromobilių mėgėjams, bet jų kaina vis dar išlieka aukšta. Jei ieškote patikimo, elektra varomo automobilio už prieinamą kainą - siūlome apsvarstyti naudotų elektromobilių modelius.

 

Sudarėme naudotų elektromobilių sąrašą, kad padėtume jums lengviau apsispręsti. Šiuo metu naudotų automobilių rinkoje yra gausybė pasirinkimų, kurie tikrai džiugina savo patikimumu ir sąlyginai nedidele kaina. Naudotas elektromobilis dažnu atveju yra geresnis pasirinkimas nei naudotas benzininis ar dyzelinis modelis - jis tiesiog mažiau genda. Vidutiniškai elektromobiliu nuvažiuojami mažesni atstumai, todėl naudotų automobilių rinkoje įsigiję elektromobilį galite maloniai nustebti - jis atrodys praktiškai kaip naujas.

 

Jei prie namų turite galimybę įsirengti įkrovimo stotelę ir neplanuojate kiekvieną dieną įveikti didelių atstumų greitkelyje - naudotas elektromobilis yra puikus sprendimas. Įkrovimas namuose reiškia itin mažas eksploatacines išlaidas, kurioms gerokai nusileidžia benzininiai ar dyzeliniai varikliai. Taip pat išsiskiria ir tuo, kad yra draugiški aplinkai.

 

Hyundai Ioniq Electric

 

Gamintojams vis dažniau susitelkiant į elektromobilių rinką, išaugo ir naudotų elektromobilių pasiūla. Galima rinktis iš daugybės elektromobilių gamintojų ir modelių, tačiau tik ne daugelis gali prilygti elektriniam Hyundai Ioniq. Šeimos automobilis, kuris vienu įkrovimu nuvažiuoja ilgus atstumus, o naudotas jis dar ir nėra labai brangus. Hyundai Ioniq Electric galbūt neišsiskiria taip gamintojų mėgstamu futuristiniu stiliumi, yra gan nepretenzingos išvaizdos, tačiau jis turi tvirtų argumentų tiems, kurie ieško patikimo ir patogaus elektromobilio. Pasižymi 5 durų modelio universalumu, yra išties erdvus ir gali pasiūlyti 5 komfortiškas vietas visiems keleiviams. Automobilyje yra pilna patogių daiktadėžių, o bagažinė itin erdvi.

 

Dar vienas išties patrauklus šio modelio išskirtinumas naudotų automobilių rinkoje - daugiausia jų parduodami su Premium lygio apdaila. O tai reiškia, kad daugelyje naudotų Hyundai Ioniq yra klimato kontrolė, šildomos sėdynės ir atbulinės eigos kamera, adaptyvi pastovaus greičio palaikymo sistema ir autonominis avarinis stabdymas. Be viso to, yra ir intuityvi Hyundai jutiklinio ekrano informacijos ir pramogų sistema, kuri turi palydovinę Apple CarPlay ir Android Auto navigaciją.

 

2019 metais modeliai buvo dar patobulinti, papildyti didesne baterija, kuri leidžia įveikti dar didesnius atstumus. Hyundai Ioniq Electric gali pasigirti ir greitu įkrovimu - bateriją iki 80% galėsite įkrauti greičiau nei per valandą.

 

Tesla Model S

 

Tesla Model S yra išties populiarus automobilis, naudotų elektromobilių rinkoje. Aptakus dizainas, įspūdinga charakteristika ir unikali vairavimo patirtis. Erdvus salonas pilnas Tesla gamintojui būdingų išmaniųjų funkcijų. Galimas 7 vietų modelis. Tai puikus naudoto automobilio pasirinkimas - jo kaina išties patraukli ir tai puikus modelis, ieškantiems našaus elektromobilio.

 

BMW i3

 

Kompaktiškas BMW i3 hečbekas, vienas populiariausių BMW gamintojo elektromobilių. Pirmą kartą pristatytas 2013 metais, yra lengvai atpažįstamas ir mėgstamas dėl savo unikalaus dizaino ir pažangių technologijų. Turi erdvų ir komfortišką interjerą, yra puikus pasirinkimas kasdienėms kelionėms mieste. Pasižymi vairavimo dinamika, sklandžiu vairavimu bei greitu įsibėgėjimu. BMW i3 naudoti elektromobiliai pilni pažangiausių technologijų, kurios užtikrina ne tik komfortą, bet ir visų keleivių saugumą.

 

Volkswagen e-Golf

 

Volkswagen e-Golf - tai elektrinė populiaraus Volkswagen Golf versija. Kompaktiškas hečbekas, kuris veikia tik elektra, todėl yra puikus pasirinkimas ieškantiems ekologiškos transporto priemonės. Elektromobilis siūlo ne tik sklandų ir tylų važiavimą, bet ir pasiekia įspūdingą greitį. Apskritai kalbant apie šį modelį, panašu, kad gamintojas nenorėjo vairuotojų dėmesio patraukti super modernia futuristine išvaizda. Labiau siekta išlaikyti patogaus, komfortiško, šiek tiek konservatyvaus automobilio išvaizdą, tik paversti jį draugiškesniu aplinkai ir ekologiškesniu. Kad tai elektrinis Volkswagen Golf modelis - galima atskirti iš mėlynų dizaino detalių bei aerodinaminių lydinių.

 

Nissan Leaf

 

Nissan Leaf yra visiškai elektra varomas automobilis, ypač išpopuliarėjęs naudotų automobilių rinkoje. Pirmą kartą pristatytas 2010 metais, tapo vienu geriausiai parduodamų elektromobilių visame pasaulyje. Nissan Leaf siūlo daugybę privalumų, įskaitant nulinę emisiją, mažas eksploatavimo išlaidas ir tylų bei sklandų vairavimą. Ankstyvuosius modelius galite pasirinkti už labai mažą kainą ir įsigyti patikimą, patogų automobilį, kurio eksploatacija kainuos labai mažai. Antrosios kartos Leaf baterijų asortimento turėtų būti daugiau nei pakankamai kasdieniam važiavimui į darbą ir atgal, be to, jis puikiai tiks miesto gyventojams, turintiems prieigą prie įkrovimo stotelės.

 

Tesla Model 3

 

Tesla Model 3 yra visiškai elektrinis kompaktiškas sedanas, kurį gamina Tesla. Jis žinomas dėl savo elegantiško dizaino, įspūdingo veikimo ir pažangių technologijų. Dėl nuolatinių Tesla programinės įrangos atnaujinimų, dažnai suteikiančių naujų funkcijų, Model 3 daugelį metų turėtų jaustis šiuolaikiškas. Galima rinktis iš trijų variantų, o pigiausi naudoti elektromobiliai dažniausiai bus su galiniais varančiais ratais - Standard Range Plus modeliai. Turėdami didesnį biudžetą, taip pat galėtumėte apsvarstyti dviejų variklių ir keturiais ratais varomą Long Range versiją arba Performance modelį - kuris sužavės nuvažiuotais atstumais.

 

Renault Zoe

 

Renault Zoe puikus pasirinkimas tiems, kurie planuoja automobiliui skirti nedidelį biudžetą. Išmanus sprendimas kai renkatės jį kelionėms „darbas - namai“ . Itin patrauklus variantas tiems, kurie turi galimybę įkrauti automobilį prie namų ar darbo esančiose stotelėse.


Nuotaikinga Renault Zoe išvaizda ir stilingas interjeras priduos savito kelionės žavesio kiekvieną dieną. Nors nedidukas, yra patikimas ir patogus. Vienas pagrindinių Renault Zoe pranašumų yra platus šių modelių asortimentas. Priklausomai nuo modelio metų ir akumuliatoriaus talpos, Zoe vienu įkrovimu gali nuvažiuoti išties stebinančius atstumus. Kai kurios bendros funkcijos apima jutiklinio ekrano informacijos ir pramogų sistemas, klimato kontrolę, beraktį atrakinimą ir pažangias saugos funkcijas, pvz., įspėjimą apie nukrypimą nuo eismo juostos ir automatinį avarinį stabdymą.

 

Kia e-Niro

 

Kia e-Niro - dar vienas naudotas elektromobilis, kuris ypač populiarus naudotų automobilių rinkoje. Jis praktiškas, kompaktiškas ir pilnas išmaniųjų sprendimų. Standartinėje komplektacijoje rasite Android Auto ir Apple CarPlay integracijas. Priklausomai nuo apdailos lygio ir modelio išleidimo metų - Kia e-Niro turi įvairių funkcijų ir parinkčių, tokių kaip jutiklinis ekranas su informacijos ir pramogų sistema, Bluetooth ryšys, pažangios saugos funkcijos, tokios kaip aklųjų zonų stebėjimas ir eismo juostos laikymosi pagalba. Šis kompaktiškas visureigis pasižymi ekonomiškumu ir yra draugiškas aplinkai.

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATADaugiau nei tikiesi

12 mėnesių garantija

Visiems parduodamiems automobiliams suteikiame garantiją iki 12 mėn./20 000 km fiziniams asmenims, juridiniams iki 6 mėn./10 000 km.

21 d. grąžinimo garantija

Jei įsigytas automobilis jūsų netenkina, per numatytą laiką jį galite pakeisti kitu.

Finansavimas ir draudimas

Jūsų patogumui, pasirūpinsime visais dokumentais, lizingo bei draudimo pasiūlymais.

Patikrinti ir techniškai tvarkingi automobiliai

Visi automobiliai nuodugniai patikrinti ir yra techniškai tvarkingi.