Patikimi naudoti automobiliai 2023m

Dauguma šiuolaikinių automobilių sukurti atsižvelgiant į ilgus tyrimus, plėtojant jų gamybą ir darant bandymus. Siekiama užtikrinti, kad jie būtų patvarūs, patikimi ir saugūs bei tarnautų gamintojo nustatytais terminais. Nepaisant to, kai kurie automobiliai viršija net pačių gamintojų lūkesčius ir pasirodo esantys patikimesni, nei iš jų tikėtasi. Automobilio patikimumas - vienas svarbiausių veiksnių perkant ne tik naują, bet ir naudotą automobilį.


Nesvarbu ar dairotės visiškai naujo, ar naudoto, didelio ar mažo, brangesnio ar pigesnio - visi nori patikimo automobilio. Nepadės aukščiausios technologijos, našumas, prabangios medžiagos ar stulbinantis automobilio dizainas, jei jūsų naujasis pirkinys monotoniškai ges ar nuolat reikalaus serviso paslaugų.


Patikimumas gali pasirodyti ne pats svarbiausias faktorius renkantis automobilį, tačiau jis absoliučiai būtinas, jei norite turėti užtikrintą nuosavybės patirtį. Problema ta, kad iš pirmo žvilgsnio sunku spręsti apie automobilio patikimumą ir nelengva tai įvertinti tol, kol jo neįsigijote ir nepradėjote eksploatuoti. Remdamiesi tyrimais ir vairuotojų automobilių pasitenkinimo apklausomis, padėsime jums greičiau įvertinti naudoto automobilio patikimumą.


Patikimi naudoti automobiliai


Remdamiesi Driver Power tyrimų duomenimis, žemiau pateikiame geriausių naudotų automobilių rekomendacijas, atskleidžiame pagrindines, su naudotais automobiliais susijusias vairuotojų patirtis ir įžvalgas. Tūkstančių respondentų asmeninė patirtis bei pastebėjimai apie eksploatuojamų modelių patikimumą ir kriterijus, į kuriuos labiausiai reikėtų atkreipti dėmesį, ieškant sau tinkamiausios transporto priemonės. Net jei jau turite vieną iš mūsų siūlomų naudotų automobilių - šis sąrašas gali būti labai svarbus nustatant galimus gedimus, kuriems ateityje galite užkirsti kelią ir ženkliai sutaupyti. Savininkų buvo klausiama apie bendrą pasitenkinimą jų vairuojamais automobiliais, konstrukcijos kokybę. Tikime, kad gauti duomenys suteiks potencialiems automobilių pirkėjams naudingų įžvalgų, ko tikėtis, įsigijus rekomenduojamus naudotus automobilius.


Jei perkate naują automobilį iš salono, vienas pagrindinių jo patikimumo faktorių yra suteikiama gamintojo garantija metais. O jei renkatės patikimą naudotą automobilį, teks įdėti daugiau pastangų ir laiko, kad išsiaiškintumėte ilgalaikių testų rezultatus bei vairuotojų atsiliepimus. Žemiau pateikiame Driver Power apklausos rezultatus apie naudotus automobilių modelius, kurie patikimi, ilgaamžiai ir neturėtų sukelti daug rūpesčių juos eksploatuojant.


Nissan Leaf


Japoniški automobiliai visada buvo patikimumo sinonimas, o Nissan modeliai turi ypatingą patikimumo garantą. Pasižymintys galia ir Driver Power tyrimuose įvertinti 96,69% patikimumo balu. Šio modelio savininkai ypač patenkinti bendromios jo eksploatavimo išlaidomis, kurios išties nedidelės. Ypač greitai pakraunama baterija, ekologiškos ir nebrangios kelionės.


Hyundai Kona


Vienas galingiausių ir erdviausių savo klasės automobilių. Automobilis jautrus akseleratoriui ir itin dinamiškas. Hyundai Kona pakaba sportiška, tad nepaisant aukštesnio svorio centro, staigiuose posūkiuose puikiai laikosi kelio trajektorijos. Modelis puikiai tinka šeimos poreikiams, pilnas saugumą užtikrinančių funkcijų ir galima drąsiai sakyti, kad viršija naudotam automobiliui keliamus lūkesčius. Mažai genda, yra ypač komfortiškas ir nekeliantis papildomų rūpesčių.


Lexus RX


Naudotų Lexus RX savininkai džiaugiasi puikia, itin gausia automobilio komplektacija, salono įrengimo kokybe bei aukščiausios klasės apdaila, todėl jame neišgirsite girgždėjimo ar barškėjimo, galbūt labiau būdingo žemesnės klasės automobiliams. Gali pasirodyti, kad naudotas Lexus RX brangus ir nepatrauklus savo eksploatacinėmis išlaidomis, bet anaiptol. Serviso paslaugos nėra itin brangios, detalės taip pat. Lexus RX vairuotojai dažniausiai teigia, kad šį automobilį keistų nebent į naujesnį RX modelį ir tai išties motyvuoja.


Lexus NX


Panašiai kaip Lexus RX, taip ir jo brolis Lexus NX - išsiskiria savo patikimumo reputacija ir saugumą užtikrinančiomis savybėmis. Puikiai atliepia šeimos kelionių poreikius, yra ypač komfortiškas ir kokybiškai įrengtas. Vairuotojai jį vertina kaip ekstravagantišką, stilingą visureigį už solidžią kainą. Kai kuriose šio naudoto modelio apžvalgose galima rasti, kad jame trūksta vietos bagažinėje - daugelis jį vairuojančių nesutinka, teikdami, kad bagažinėje visada viskas tilpo: vaikų vežimėliai, kelioninės lovytės, dviračiai ir pan.


BMW i3


Dažniausiai šis modelis savininkų vertinamas labai paprastai ir užtikrintai - automobilis be problemų. Savo konstrukcija lengvesnis nei Nissan Leaf, dėka aliuminio ir anglies pluošto detalių naudojamų kėbulo gamyboje. Smagus, manevringas, vienu įkrovimu nuvažiuojantis ypač ilgus atstumus. Daugybė BMW gamintojui būdingų technologijų bei saugų važiavimą visiems keleiviams užtikrinančių savybių, kurios paverčia naudotą BMW i3 automobilį ypač patraukliu pasirinkimu kiekvienam, ieškančiam ekonomiško, kompaktiško ir problemų nekeliančio automobilio.


Mazda CX-5


Šis šeimos poreikiams pritaikytas visureigis Driver Power apklausose be išimties pasirodė puikiai - aukščiausi balai skiriami už vertę, patikimumą ir kokybę. Lengva kėbulo konstrukcija derinama su didelio suspaudimo laipsnio varikliais, skirtais minimalizuoti kuro sąnaudas bei CO2 išmetimą. Ypač patvarūs, komplektuojami su galingais varikliais ir derinami su ekonomišku važiavimu - pagrindiniai dalykai, kuo taip džiaugiasi naudotų Mazda CX-5 automobilių savininkai.


Toyota Prius


Toyota Prius - ypač patikimas naudotas automobilis. Beveik visų savininkų vertinamas kaip saugus, gerai sukonstruotos hibridinės sistemos pavyzdys. Tikriausiai dažniausiai įsivaizduojame, kad šis modelis - Taksi automobilio etalonas. Ir šis požiūris neturėtų gąsdinti, jei ieškote patikimo automobilio kasdienai. Atvirkščiai, Toyota Prius puikus kasdienis pagalbininkas, nereikalaujantis ypatingos priežiūros ar resursų. Aerodinaminis kėbulas, nedidelės degalų sąnaudos tiek mieste, tiek greitkelyje.


Ford EcoSport


Nors naudoto Ford EcoSport interjeras nėra įmantrus ir pilnas technologijų, kurios priverčia užgniaužti kvapą - jis žavi savo tvirta konstrukcija, paprastumu, neperkrautas bereikalingomis detalėmis. Puikiai vertinamas dėl saugumą suteikiančių funkcijų. Ford EcoSport turi lengvai atpažįstamą gamintojo dizaino stilių, kuriame figūruoja trapecijos formos kėbulo dalys ir linijos. Dažnai jų savininkai mini patogias valdymo savybes, gerai subalansuotu vairo mechanizmu.


Subaru Outback


Vienas geriausiai Driver Power respondentų įvertintų naudotų automobilių pagal patikimumo kriterijus. Jis puikus dėl saugumą užtikrinančių savybių, dažnai žavimasi jo išskirtiniu stiliumi, pažymima puiki vairuotojo padėtis, užtikrinanti gerą matomumą bei komfortą visiems juo keliaujantiems. Lengvai remontuojamas ir nereikalaujantis didelių eksploatavimo išlaidų.

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATADaugiau nei tikiesi

12 mėnesių garantija

Visiems parduodamiems automobiliams suteikiame garantiją iki 12 mėn./20 000 km fiziniams asmenims, juridiniams iki 6 mėn./20 000 km.

21 d. grąžinimo garantija

Jei įsigytas automobilis jūsų netenkina, per numatytą laiką jį galite pakeisti kitu.

Finansavimas ir draudimas

Jūsų patogumui, pasirūpinsime visais dokumentais, lizingo bei draudimo pasiūlymais.

Patikrinti ir techniškai tvarkingi automobiliai

Visi automobiliai nuodugniai patikrinti ir yra techniškai tvarkingi.