Vokiški automobiliai laisvalaikiui

Vokiški automobiliai rinkoje visuomet buvo vertinami dėl savo patikimumo ir aukštos kokybės. Jų pasirinkimas laisvalaikiui yra išties protingas sprendimas, kai norite išvengti papildomų rūpesčių dėl nuolatinių automobilio gedimų ir tiesiog mėgautis kelione. Kad ir kokį biudžetą planuojate skirti vokiškam, puikiai sukonstruotam, stilingam automobiliui, pasiūlysime Jums geriausius modelius už daugumai prieinamą kainą. 

 

BMW M3

 

Šio modelio vizitinė kortelė - tai siūlomi puikūs, veržlūs varikliai. Dauguma jų ne tik galingi, bet ir ekonomiški. Akį traukia prabangia kėbulo konstrukcija, o vairavimo pojūčiais primena sportinį automobilį. BMW M3 - patogūs, erdvūs ir manevringi. Galite būti tikri, kad jie nekels papildomų rūpesčių, kai rinksitės juos laisvalaikiui.

 

BMW M2

 

Kompaktiškų matmenų, varomi galiniais ratais ir turintys šešių greičių mechaninę pavarų dėžę. Puikus sukibimas su kelio danga, žemesnė vairavimo padėtis ir galingi varikliai primena sportinių automobilių siūlomus privalumus. Puikus pasirinkimas laisvalaikiui, nes kaip ir dauguma vokiškų, laisvalaikiui skirtų automobilių, turi gausybę komfortą užtikrinančių technologijų. 

 

Mercedes-Benz SL

 

Vasaros laisvalaikiui rekomenduojame rinktis stilingąjį ir klasika dvelkiantį Mercedes-Benz SL. Sulankstomas metalinis stogas ir dvi keleivių vietos jūsų maloniems pasivažinėjimams po atviru dangumi. Vienu mygtuko paspaudimu stogas pakeliamas ir galite mėgautis Mercedes kupė siūlomu komfortu. Stilingas ne tik savo išore, bet ir vidumi - salonas prabangus ir pilnas malonų vairavimą užtikrinančių technologijų. 

 

Porsche 911

 

Porsche 911 tikriausiai jau galima vadinti modernia klasika. Kiekvienam atpažįstama jo originali išvaizda bei sportinis stilius. Pasižymi daugybe laisvalaikiui ir maloniam vairavimui būtinų savybių - patogus, erdvus, našus ir užtikrinantis unikalią vairavimo patirtį. Puikiai subalansuotas važiavimas ir gausybė technologinių sprendimų, kurie šį automobilio modelį paverčia tokiu patraukliu vokišku automobiliu laisvalaikiui. 

 

Porsche Cayman (Boxter)

 

Nesvarbu kuris modelis labiau domina - Porsche Cayman ar Porsche Boxter, abu šie vokiečių gaminami automobiliai yra verti dėmesio, kai renkatės automobilį patogiam ir maloniam laisvalaikiui. Pagrindinis jų skirtumas toks, kad Boxter yra kabrioletas. Puiki vairavimo dinamika, greitai išvystomas greitis ir tiesiog ypač smagus dvivietis, stilingas pasirinkimas.

 

Volkswagen Golf GTI

 

Pirmasis šio modelio variantas į kelius išriedėjo prieš 4 dešimtmečius ir jau tada pelnė ypač malonaus vairavimo reputaciją. Sportiško dizaino, įspūdingos galios ir technologijų gausa pasižymintys vokiečių gamintojo automobiliai jūsų nepamirštamam laisvalaikiui, kurie ne tik užtikrina smagų vairavimą, bet ir sukuria puikią atostogų atmosferą. 

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATADaugiau nei tikiesi

12 mėnesių garantija

Visiems parduodamiems automobiliams suteikiame garantiją iki 12 mėn./20 000 km fiziniams asmenims, juridiniams iki 6 mėn./20 000 km.

21 d. grąžinimo garantija

Jei įsigytas automobilis jūsų netenkina, per numatytą laiką jį galite pakeisti kitu.

Finansavimas ir draudimas

Jūsų patogumui, pasirūpinsime visais dokumentais, lizingo bei draudimo pasiūlymais.

Patikrinti ir techniškai tvarkingi automobiliai

Visi automobiliai nuodugniai patikrinti ir yra techniškai tvarkingi.