automobiliai
Detali paieška

Daugiau nei tikiesi

12 mėnesių garantija

Visiems parduodamiems automobiliams suteikiame garantiją iki 12 mėn./20 000 km fiziniams asmenims, juridiniams iki 6 mėn./20 000 km.

21 d. grąžinimo garantija

Jei įsigytas automobilis jūsų netenkina, per numatytą laiką jį galite pakeisti kitu.

Finansavimas ir draudimas

Jūsų patogumui, pasirūpinsime visais dokumentais, lizingo bei draudimo pasiūlymais.

Patikrinti ir techniškai tvarkingi automobiliai

Visi automobiliai nuodugniai patikrinti ir yra techniškai tvarkingi.

SUŽINOKITE SAVO
AUTOMOBILIO KAINĄ!

Pasinaudokite automobilių atpirkimo pasiūlymu - paverskite savo senąjį automobilį pradiniu įnašu naujam Jūsų ištikimam partneriui!

AUTOMOBILIO ATPIRKIMAS (TRADE-IN)

ATSILIEPIMAI IŠ MŪSŲ KLIENTŲ

Inchcape Vilnius

Super aptarnavimas, dirba labai malonus žmones. Gavau gera pasiūlymą 😍🙏Sugrįžčiau ir vėl! Super aptarnavimas, dirba labai malonus žmones. Gavau gera pasiūlymą 😍🙏Sugrįžčiau ir vėl!

Deimante Siaulyte
Krasta Auto Klaipėda

Malonus priėmėjai, padėjo su man iškilusia bėda operatyviai Malonus priėmėjai, padėjo su man iškilusia bėda operatyviai

Sergej Pavlov
Krasta Auto Vilnius

Mano atveju, vadybininkas buvo atidus detalėms, mano klausimams. Iš tikrųjų nuo bandomojo važiavimo iki tolimesnio ... Skaityti daugiau Mano atveju, vadybininkas buvo atidus detalėms, mano klausimams. Iš tikrųjų nuo bandomojo važiavimo iki tolimesnio automobilio proceso dėl automobilio įsigyjimo, nuolat buvo palaikomas kontaktas. Dėkoju M. Ročiui.

Tomas Tomas
Krasta Auto Vilnius

5 stars for an amazing service and overall experience. Special thanks to Arnoldas who was very attentive... Skaityti daugiau 5 stars for an amazing service and overall experience. Special thanks to Arnoldas who was very attentive and knowledgeable - the whole transaction could not have been smoother. It was truly a pleasure to work with him and I am very happy with my new car!

Laura
Krasta Auto Vilnius

Helpful people Helpful people

Ioannis Pagonis
Inchcape Klaipėda

Profesionalus aptarnavimas, greitas tikslus ir malonus Profesionalus aptarnavimas, greitas tikslus ir malonus

Krzysztof Pawlowski
Krasta Auto Vilnius

Beautiful dealership with some extraordinary cars at the exposition. Service - excellent, staff was very helpful. C... Skaityti daugiau Beautiful dealership with some extraordinary cars at the exposition. Service - excellent, staff was very helpful. Can't wait for BMW Motorrad part to open! :)

P .Meskenas
Krasta Auto Vilnius

Profesionalus aptarnavimas bei jauki aplinka. Likau labai patenkinta suteikta konsultacija :) serviso paslaug... Skaityti daugiau Profesionalus aptarnavimas bei jauki aplinka. Likau labai patenkinta suteikta konsultacija :) serviso paslaugos - puikios. Nepriekaištinga kokybė!

Kamilė Žičkutė
Krasta Auto Vilnius

Puikus aptarnavimas, suteikta visa reikalinga informacija apie iškilusią probemą, o serviso darbai atlikti laiku... Skaityti daugiau Puikus aptarnavimas, suteikta visa reikalinga informacija apie iškilusią probemą, o serviso darbai atlikti laiku, pagal grafika. Negana to, serviso darbuotojas atliko video apžiūrą su konkrečiais pasiūlymais ką reikia tvarkyti ir kiek tai galimai kainuos.

Joris Kepežinskas
Inchcape Kaunas

Aptarnavimas superinis. ;) Aptarnavimas superinis. ;)

Yoda
Krasta Auto Vilnius

Puikūs automobiliai. Yra kur akis paganyti. Skani kava ir malonūs darbuotojai :) Puikūs automobiliai. Yra kur akis paganyti. Skani kava ir malonūs darbuotojai :)

Lithuanian girl
Krasta Auto Vilnius

Puikus salonas, profesionalūs darbuotojai, nerealiai skani kava ir kas be ko išskirtiniai BMW automobiliai. Puikus salonas, profesionalūs darbuotojai, nerealiai skani kava ir kas be ko išskirtiniai BMW automobiliai.

Ieva Ronkaitytė
Krasta Auto Vilnius

Excellent customer service Excellent customer service

Omar Javed
Inchcape Vilnius

Quite good service, maybe a bit expensive Quite good service, maybe a bit expensive

Mindaugas Pečiulis
Krasta Auto Klaipėda

Buvo vienas malonumas bendrauti su Tomu Saročka. Patarė, išklausė ko ieškome ir turime puikų rezultatą! Ačiū Jum ... Skaityti daugiau Buvo vienas malonumas bendrauti su Tomu Saročka. Patarė, išklausė ko ieškome ir turime puikų rezultatą! Ačiū Jum Tomai už jūsų pastangas ir kantrybę.

LJ
Krasta Auto Vilnius

Puikūs įspūdžiai po bandomojo važiavimo. Malonus aptarnavimas ir super automobilis. Puikūs įspūdžiai po bandomojo važiavimo. Malonus aptarnavimas ir super automobilis.

Made in LT
Krasta Auto Vilnius

Dėkoju serviso komandai už pagalbą ir atsakymus į iškilusius klausimus. Patogi lokacija, greitas aptarnavimas, ... Skaityti daugiau Dėkoju serviso komandai už pagalbą ir atsakymus į iškilusius klausimus. Patogi lokacija, greitas aptarnavimas, graži aplinka kurioje esant reikalui galima patogiai laukti savo automobilio. Visuomet paskambina dėl artėjančių darbų, pasiūlo, primena apie vizitus, tikrai patogu.

tomas sagatauskas
Inchcape Vilnius

Malonus aptarnavimas :) Malonus aptarnavimas :)

Osvaldas B.
Krasta Auto Klaipėda

Super aptarnavimas! Super aptarnavimas!

The Justas
Inchcape Vilnius

Džiaugiuosi, kad šiame servise ieškoma kilusios problemos su automobiliu sprendimo. Ačiū, kad esate ! Džiaugiuosi, kad šiame servise ieškoma kilusios problemos su automobiliu sprendimo. Ačiū, kad esate !

Danutė Bubnienė

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Oficialus atstovas

BMW

BMW Motorrad

Mini

Land Rover

Ford

Jaguar

Mazda