309 automobiliai
Detali paieška

Daugiau nei tikiesi

12 mėnesių garantija

Visiems parduodamiems automobiliams suteikiame garantiją iki 12 mėn./20 000 km fiziniams asmenims, juridiniams iki 6 mėn./20 000 km.

21 d. grąžinimo garantija

Jei įsigytas automobilis jūsų netenkina, per numatytą laiką jį galite pakeisti kitu.

Finansavimas ir draudimas

Jūsų patogumui, pasirūpinsime visais dokumentais, lizingo bei draudimo pasiūlymais.

Patikrinti ir techniškai tvarkingi automobiliai

Visi automobiliai nuodugniai patikrinti ir yra techniškai tvarkingi.

GetPriceForm

SUŽINOKITE SAVO
AUTOMOBILIO KAINĄ!

Pasinaudokite automobilių atpirkimo pasiūlymu - paverskite savo senąjį automobilį pradiniu įnašu naujam Jūsų ištikimam partneriui!

AUTOMOBILIO ATPIRKIMAS (TRADE-IN)

   ATSILIEPIMAI IŠ MŪSŲ KLIENTŲ

   Krasta Auto Klaipėda

   All very good! Nice place to buy BMW! Very good consultant I have,smart,kind,interesting! All very good! Nice place to buy BMW! Very good consultant I have,smart,kind,interesting!

   Mareks Lazaroneks
   Krasta Auto Vilnius

   I purchased a motorcycle and I would like to say a special thank to the seller Oskaras Mikaluskas for the professi... Skaityti daugiau I purchased a motorcycle and I would like to say a special thank to the seller Oskaras Mikaluskas for the professional and pleasant service.

   Janis Klavins
   Inchcape Kaunas

   Pirmas įspūdis tikrai neblogas, klientui tikrai parodomas tinkamas dėmesys ir suteikiama reikiama informacija. Dėkui... Skaityti daugiau Pirmas įspūdis tikrai neblogas, klientui tikrai parodomas tinkamas dėmesys ir suteikiama reikiama informacija. Dėkui vadybininkui Rokui, kuris atsako į klausimus net ir atostogaudamas. Kolkas tikrai, tiek administratorė pasitikusi noriai padėjo apžiūrėti automobilį stovintį vidiniame kieme, tiek pardavimų vadybininkai ar finansavimo vadybininkė Sonata, suteikė visą reikiamą informaciją. Pati įmonė tikrai atsižvelgia į situacijas ir lanksčiai bando jas išspręsti. Įsigijome automobilį šiame salone ir tikimės tolesnio produktyvaus bendravimo. Taigi kolkas, tik geriausi linkėjimai visam Inchcape kolektyvui.

   Dariuks
   Inchcape Kaunas

   Greitai ir operatyviai suremontavo automobilį. Ypatinga padėka vadybininkui Gediminui. Greitai ir operatyviai suremontavo automobilį. Ypatinga padėka vadybininkui Gediminui.

   Viktoras I.
   Inchcape Klaipėda

   Отличный сервиз и команда работающая с клиентами. Отдельная благодарность Тадасу за профессиональный подхо... Skaityti daugiau Отличный сервиз и команда работающая с клиентами. Отдельная благодарность Тадасу за профессиональный подход к клиенту.

   Dmitrijs Zemelis
   Inchcape Vilnius

   Puiki įmonė, puikiai savo darbą išmanantys ir atliekantys darbuotojai :) Puiki įmonė, puikiai savo darbą išmanantys ir atliekantys darbuotojai :)

   Evelina _ Simonovič
   Inchcape Vilnius

   Malonus kolektyvas, geras darbo laikas, nuostabus aptarnavimas Malonus kolektyvas, geras darbo laikas, nuostabus aptarnavimas

   Karolis
   Inchcape Klaipėda

   Labai geras aptarnavimas, likau suprastas ir išgirstas. Rekomenduoju 100%! Labai geras aptarnavimas, likau suprastas ir išgirstas. Rekomenduoju 100%!

   Matvaju
   Krasta Auto Klaipėda

   Super Super

   Tomas Avelis
   Krasta Auto Vilnius

   Kokybiškai atlikti darbai, rekomenduoju Kokybiškai atlikti darbai, rekomenduoju

   Laura lukseviciute
   Krasta Auto Vilnius

   Puikus salonas ir aptarnavimas Puikus salonas ir aptarnavimas

   Laura Pakalniskyte
   Krasta Auto Vilnius

   Dėkoju už puikų aptarnavimą ir jaukią atmosferą. Tvarkysiu automobilį tik šiame salone Dėkoju už puikų aptarnavimą ir jaukią atmosferą. Tvarkysiu automobilį tik šiame salone

   D Ant.
   Krasta Auto Vilnius

   Aciu uz gera aptarnavima Aciu uz gera aptarnavima

   Airidas Kamandulis
   Krasta Auto Vilnius

   Dėkoju serviso komandai už pagalbą ir atsakymus į iškilusius klausimus. Patogi lokacija, greitas aptarnavimas, ... Skaityti daugiau Dėkoju serviso komandai už pagalbą ir atsakymus į iškilusius klausimus. Patogi lokacija, greitas aptarnavimas, graži aplinka kurioje esant reikalui galima patogiai laukti savo automobilio. Visuomet paskambina dėl artėjančių darbų, pasiūlo, primena apie vizitus, tikrai patogu.

   tomas sagatauskas
   Inchcape Vilnius

   Viskas puikiai!😍 Viskas puikiai!😍

   Gintare Staneviciute
   Krasta Auto Kaunas

   Aptarnavimas puikus ir malonus. Dėkojame. Aptarnavimas puikus ir malonus. Dėkojame.

   Nerijus Strikulys
   Inchcape Kaunas

   Labai maloni, paslaugi ir puikiai savo darba atliekanti komanda Labai maloni, paslaugi ir puikiai savo darba atliekanti komanda

   ernis umbrasas
   Inchcape Kaunas

   Noriu pasidžiaugti tobulėjačia įmone, greitai sprendžiamomis problemomis. Ačiū Tatjanai ir Dariui!!!! Noriu pasidžiaugti tobulėjačia įmone, greitai sprendžiamomis problemomis. Ačiū Tatjanai ir Dariui!!!!

   Rasa Paleckienė
   Krasta Auto Kaunas

   Labai profesionalus ir malonus bendravimas. Tarpininkavo automobilio paieškoje ir pirkime. Auto reikėjo atsivaryti i... Skaityti daugiau Labai profesionalus ir malonus bendravimas. Tarpininkavo automobilio paieškoje ir pirkime. Auto reikėjo atsivaryti iš EE, sutvarkė visus dokumentus, operatyviai praėjo TA ir užregistravo auto per 1 d.d. Ir nors dirba iki 18 val., sutiko palaukti manęs iki 18:45. O man atvykus, niekur neskubino ir netgi pasiūlė kavos. WOW. Ačiū Rimgaudui, Deividui ir visai Krasta komandai. Sėmės Jums.

   Eugenijus Kirilovas
   Inchcape Klaipėda

   Laibai puikūs ir nuoširdus bendravimas. Laibai puikūs ir nuoširdus bendravimas.

   Martynas Spurgana

   NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

   Oficialus atstovas

   BMW

   BMW Motorrad

   Mini

   Land Rover

   Ford

   Jaguar

   Mazda