Detali paieška

Daugiau nei tikiesi

12 mėnesių garantija

Visiems parduodamiems automobiliams suteikiame garantiją iki 12 mėn./20 000 km fiziniams asmenims, juridiniams iki 6 mėn./20 000 km.

21 d. grąžinimo garantija

Jei įsigytas automobilis jūsų netenkina, per numatytą laiką jį galite pakeisti kitu.

Finansavimas ir draudimas

Jūsų patogumui, pasirūpinsime visais dokumentais, lizingo bei draudimo pasiūlymais.

Patikrinti ir techniškai tvarkingi automobiliai

Visi automobiliai nuodugniai patikrinti ir yra techniškai tvarkingi.

SUŽINOKITE SAVO
AUTOMOBILIO KAINĄ!

Pasinaudokite automobilių atpirkimo pasiūlymu - paverskite savo senąjį automobilį pradiniu įnašu naujam Jūsų ištikimam partneriui!

AUTOMOBILIO ATPIRKIMAS (TRADE-IN)

ATSILIEPIMAI IŠ MŪSŲ KLIENTŲ

Krasta Auto Vilnius

Teisingas bei atidus požiūris į klientą, jo poreikius. Pagrindiniai pliusai tai bendravimas, kokybė, punktualumas. Teisingas bei atidus požiūris į klientą, jo poreikius. Pagrindiniai pliusai tai bendravimas, kokybė, punktualumas.

Agne Ivanova
Inchcape Vilnius

🙏 🙏

Vytautas Vaiškūnas
Krasta Auto Vilnius

Konstruktyvus ir kokybiškas bendravimas viso automobilio remonto metu, savalaikiai atsakymai į rūpimus klausimus. Konstruktyvus ir kokybiškas bendravimas viso automobilio remonto metu, savalaikiai atsakymai į rūpimus klausimus.

Rūta
Inchcape Vilnius

Čia rasite geriausius ir perkamiausius komercinius automobilius Europoje Čia rasite geriausius ir perkamiausius komercinius automobilius Europoje

Tomas Rainys
Krasta Auto Kaunas

Здравствуйте! Как с вами связаться? Я из России, хочу записаться к вам на сервис Skaityti daugiau Здравствуйте! Как с вами связаться? Я из России, хочу записаться к вам на сервис

Андрей 39rus
Krasta Auto Vilnius

Viskas buvo profesionalu. Viskas buvo profesionalu.

Rasa Bartuseviciene
Inchcape Vilnius

Good servise!!! Puikus "INCHCAPE MOTORS" . Neapsiriksite, jei jį pasirinksite savo automobiliui.!Tik atvykus... Skaityti daugiau Good servise!!! Puikus "INCHCAPE MOTORS" . Neapsiriksite, jei jį pasirinksite savo automobiliui.!Tik atvykus į servisą būsite maloniai sutikti, išklausyti ir gausite tinkamų patarimų jūsų automobiliui. Atlikus transporto priemonės patikrą bus atsiųstas video, kurį galėsite peržiūrėti ir pateikti jums rūpimus klausimus. Atliekamų darbų kainos atitinka darbo kokybę. Jei darbams atlikti reikia ne daug laiko, jums bus pasiūlyta atsigerti kavos. Servisas turi erdvią automobilių stovėjimo aikštelę, tai didelis patogumas atvykus.

Neringa Epstein
Krasta Auto Kaunas

Puikiai atlikti garantiniai darbai. Linas Bacevičius (Kauno) padalinyje, puikiai padėjo išspręsti kilusią ... Skaityti daugiau Puikiai atlikti garantiniai darbai. Linas Bacevičius (Kauno) padalinyje, puikiai padėjo išspręsti kilusią problemą.

Kristijonas Janavicius
Krasta Auto Kaunas

Vieta kur gyvena našlaičiai BMW, laukia naujų namų :) Vieta kur gyvena našlaičiai BMW, laukia naujų namų :)

Rimas Rs
Krasta Auto Vilnius

5 žv. iš 5 vyr. vadybininkei Tomai🤗 Aiškiai, konkrečiai, suprantamai ir tik trys minutės gauti bandomąjį važia... Skaityti daugiau 5 žv. iš 5 vyr. vadybininkei Tomai🤗 Aiškiai, konkrečiai, suprantamai ir tik trys minutės gauti bandomąjį važiavimą!Super!

Gintaras Ščerbavičius
Inchcape Vilnius

Puikus aptarnavimas! Puikus aptarnavimas!

Deimantė Valinčiūtė
Inchcape Vilnius

Labai gerbiu Jūsų darbuotojų profesonalumą ir aptarnavimą .Ypač dėkinga Audriui, ir visiems serviso darbuotojams La... Skaityti daugiau Labai gerbiu Jūsų darbuotojų profesonalumą ir aptarnavimą .Ypač dėkinga Audriui, ir visiems serviso darbuotojams Laimutė Juselienė

Laimute Juseliene
Inchcape Vilnius

Labai malonus aptarnavimas! Labai malonus aptarnavimas!

Jus Tina
Inchcape Vilnius

Profesionalu Profesionalu

P D
Krasta Auto Vilnius

Visuomet lieku patenkinta, profesionalus ir malonus aptarnavimas, kaina atitinka kokybę! Visuomet lieku patenkinta, profesionalus ir malonus aptarnavimas, kaina atitinka kokybę!

Vida Balčiūnienė
Krasta Auto Vilnius

Dėkoju serviso komandai už pagalbą ir atsakymus į iškilusius klausimus. Patogi lokacija, greitas aptarnavimas, ... Skaityti daugiau Dėkoju serviso komandai už pagalbą ir atsakymus į iškilusius klausimus. Patogi lokacija, greitas aptarnavimas, graži aplinka kurioje esant reikalui galima patogiai laukti savo automobilio. Visuomet paskambina dėl artėjančių darbų, pasiūlo, primena apie vizitus, tikrai patogu.

tomas sagatauskas
Krasta Auto Vilnius

Vertiname už teisingus ir praktiškus patarimus renkantis mūsų poreikius atitinkantį automobilį. Automobilis labai u... Skaityti daugiau Vertiname už teisingus ir praktiškus patarimus renkantis mūsų poreikius atitinkantį automobilį. Automobilis labai universalus, praktiškas ir sportiškas.

Giedrius Rizgus
Inchcape Klaipėda

Geras aptarnavimas Geras aptarnavimas

Vytautas Patarakas
Krasta Auto Vilnius

Labai malonus aptarnavimas, jauki aplinka, auksti standartai. Visada malonu sugrizti. Labai malonus aptarnavimas, jauki aplinka, auksti standartai. Visada malonu sugrizti.

Mantas Marinas
Inchcape Klaipėda

Punktualus,malonus, kokybiškas automobilių aptarnavimas. Ačiū. Rekomenduoju visiems Punktualus,malonus, kokybiškas automobilių aptarnavimas. Ačiū. Rekomenduoju visiems

Gitana Stankiene

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Oficialus atstovas

BMW

BMW Motorrad

Mini

Land Rover

Ford

Jaguar

Mazda