Detali paieška

Daugiau nei tikiesi

12 mėnesių garantija

Visiems parduodamiems automobiliams suteikiame garantiją iki 12 mėn./20 000 km fiziniams asmenims, juridiniams iki 6 mėn./20 000 km.

21 d. grąžinimo garantija

Jei įsigytas automobilis jūsų netenkina, per numatytą laiką jį galite pakeisti kitu.

Finansavimas ir draudimas

Jūsų patogumui, pasirūpinsime visais dokumentais, lizingo bei draudimo pasiūlymais.

Patikrinti ir techniškai tvarkingi automobiliai

Visi automobiliai nuodugniai patikrinti ir yra techniškai tvarkingi.

SUŽINOKITE SAVO
AUTOMOBILIO KAINĄ!

Pasinaudokite automobilių atpirkimo pasiūlymu - paverskite savo senąjį automobilį pradiniu įnašu naujam Jūsų ištikimam partneriui!

AUTOMOBILIO ATPIRKIMAS (TRADE-IN)

ATSILIEPIMAI IŠ MŪSŲ KLIENTŲ

Krasta Auto Kaunas

Vieta kur gyvena našlaičiai BMW, laukia naujų namų :) Vieta kur gyvena našlaičiai BMW, laukia naujų namų :)

Rimas Rs
Inchcape Vilnius

Puikus aptarnavimas! Puikus aptarnavimas!

Deimantė Valinčiūtė
Krasta Auto Vilnius

5 žv. iš 5 vyr. vadybininkei Tomai🤗 Aiškiai, konkrečiai, suprantamai ir tik trys minutės gauti bandomąjį važia... Skaityti daugiau 5 žv. iš 5 vyr. vadybininkei Tomai🤗 Aiškiai, konkrečiai, suprantamai ir tik trys minutės gauti bandomąjį važiavimą!Super!

Gintaras Ščerbavičius
Inchcape Vilnius

Labai gerbiu Jūsų darbuotojų profesonalumą ir aptarnavimą .Ypač dėkinga Audriui, ir visiems serviso darbuotojams La... Skaityti daugiau Labai gerbiu Jūsų darbuotojų profesonalumą ir aptarnavimą .Ypač dėkinga Audriui, ir visiems serviso darbuotojams Laimutė Juselienė

Laimute Juseliene
Inchcape Vilnius

Labai malonus aptarnavimas! Labai malonus aptarnavimas!

Jus Tina
Inchcape Vilnius

Profesionalu Profesionalu

P D
Krasta Auto Vilnius

Visuomet lieku patenkinta, profesionalus ir malonus aptarnavimas, kaina atitinka kokybę! Visuomet lieku patenkinta, profesionalus ir malonus aptarnavimas, kaina atitinka kokybę!

Vida Balčiūnienė
Krasta Auto Vilnius

Dėkoju serviso komandai už pagalbą ir atsakymus į iškilusius klausimus. Patogi lokacija, greitas aptarnavimas, ... Skaityti daugiau Dėkoju serviso komandai už pagalbą ir atsakymus į iškilusius klausimus. Patogi lokacija, greitas aptarnavimas, graži aplinka kurioje esant reikalui galima patogiai laukti savo automobilio. Visuomet paskambina dėl artėjančių darbų, pasiūlo, primena apie vizitus, tikrai patogu.

tomas sagatauskas
Krasta Auto Vilnius

Vertiname už teisingus ir praktiškus patarimus renkantis mūsų poreikius atitinkantį automobilį. Automobilis labai u... Skaityti daugiau Vertiname už teisingus ir praktiškus patarimus renkantis mūsų poreikius atitinkantį automobilį. Automobilis labai universalus, praktiškas ir sportiškas.

Giedrius Rizgus
Inchcape Klaipėda

Geras aptarnavimas Geras aptarnavimas

Vytautas Patarakas
Inchcape Klaipėda

Punktualus,malonus, kokybiškas automobilių aptarnavimas. Ačiū. Rekomenduoju visiems Punktualus,malonus, kokybiškas automobilių aptarnavimas. Ačiū. Rekomenduoju visiems

Gitana Stankiene
Krasta Auto Vilnius

Labai malonus aptarnavimas, jauki aplinka, auksti standartai. Visada malonu sugrizti. Labai malonus aptarnavimas, jauki aplinka, auksti standartai. Visada malonu sugrizti.

Mantas Marinas
Inchcape Klaipėda

Good quality service, twice took my cars for repairs after accidents, both times had good service. Good quality service, twice took my cars for repairs after accidents, both times had good service.

TheEvil010monkey
Krasta Auto Vilnius

Gerai kai nereikia niekuo rupintis ir visuomet patys paskambina. Ar del artejancio remonto, ar del atkeliauja... Skaityti daugiau Gerai kai nereikia niekuo rupintis ir visuomet patys paskambina. Ar del artejancio remonto, ar del atkeliaujanciu detaliu. Su komunikacija 10 balu, kol kas neteko nusivilti, tikiuosi taip bus ir ateityje! Ačiū Krastai.

Donatas Stonys
Krasta Auto Kaunas

Malonu kreiptis į tokius darbuotojus, kurie puikiai išmano savo darbą. Malonu kreiptis į tokius darbuotojus, kurie puikiai išmano savo darbą.

Greta Ališauskaitė (Greta Ali)
Inchcape Klaipėda

Gera auto pardavimo aikštelė Gera auto pardavimo aikštelė

Rolandas Mazeikai
Krasta Auto Kaunas

Viskas gerai visose srityse .Bet kai sakoma klientas daznai teisus ir į jo prasymus reikia reaguoti įsigilinus o ... Skaityti daugiau Viskas gerai visose srityse .Bet kai sakoma klientas daznai teisus ir į jo prasymus reikia reaguoti įsigilinus o ne atsiusti atsakymu sablonus .

Sergėjus Ložkinas
Krasta Auto Klaipėda

Maloniai nustebintas serviso naujovėmis, ypač punktualiu aptarnavimu. Maloniai nustebintas serviso naujovėmis, ypač punktualiu aptarnavimu.

Arunas Burksas
Krasta Auto Vilnius

Viskas puiku :) Viskas puiku :)

Lina Pauliukevičienė
Inchcape Kaunas

Malonus bendravimas, didžiulis rūpestis klientu. Labai efektyviai ir profesionaliai išspręsta problema! Ačiū! Malonus bendravimas, didžiulis rūpestis klientu. Labai efektyviai ir profesionaliai išspręsta problema! Ačiū!

Sigita Bukantaitė

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Oficialus atstovas

BMW

BMW Motorrad

Mini

Land Rover

Ford

Jaguar

Mazda