Draudiminių įvykių administravimas

 

Eismo įvykis – itin nemaloni situacija, kuri visiems vairuotojams kelia nemažą įtampą ir stresą. Įvykusi avarija ne tik neigiamai veikia emocinę būklę ir pakoreguoja visus dienos planus, bet ir reikalauja neatidėliotinų sprendimų, kuriuos priimti žmogui, retai susiduriančiam su auto įvykiais, yra pakankamai sunku. Profesionalus draudiminių įvykių administravimas – paslauga, kuria verta pasinaudoti kiekvienam vairuotojui, susidūrusiam su nemalonia, eismo įvykio aplinkybe. Draudiminių įvykių administravimas – išeitis, kuri vairuotojui leidžia išvengti visų rūpesčių, susijusių su automobilio remontu ar detalių paieška. Draudiminių įvykių administravimą vykdantys specialistai sutvarko visus reikiamus dokumentus, bendrauja su draudimo kompanijomis ir atsakingai prižiūri visą automobilio remonto eigą. Vykdydami draudiminių įvykių administravimą „Inchcape Lietuva“ specialistai atsakingai atstovauja vairuotojo interesams ir į savo rankas perima visus rūpesčius, nuo teisingo eismo įvykio užregistravimo ar remonto sąmatos derinimo iki visapusiško automobilio remonto.

 

Įvyko draudiminis įvykis? Pasinaudokite mūsų paslaugomis

 

Įvairūs draudiminiai įvykiai visoje Lietuvoje įvyksta labai dažnai. Draudiminių įvykių administravimas – procesas, su kuriuo mūsų įmonės draudiminių įvykių ekspertai susiduria kiekvieną dieną. Todėl tikrai galime teigti, kad esame pasitikėjimo vertas partneris įvykus bet kokio masto nelaimei kelyje. Paslaugos, kurias teikiame vykdydami draudiminių įvykių administravimą:

 • Skubios konsultacijos nutikus eismo įvykiui;
 • Vairuotojų nukreipimas į artimiausią „Inchcape Lietuva“ atstovybę;
 • Nevažiuojančio automobilio transportavimas į autoservisą;
 • Žalos numerio gavimas;
 • Automobilio apžiūra ir padarytos žalos įvertinimas;
 • Remonto sąmatos rengimas ir derinimas su draudimo kompanijomis;
 • Eismo įvykio aprašų ir kitų dokumentų, draudimo kompanijoms, rengimas;
 • Remontui reikalingų dalių paieška;
 • Visapusiškas automobilio remontas;
 • Pakaitinio automobilio suteikimas;
 • Kitos draudiminio įvykio administravimo paslaugos pagal individualų poreikį.

 

Draudiminio įvykio deklaracija – svarbus dokumentas, kurį padėsime užpildyti

 

Draudiminio įvykio deklaracija – dokumentas, kuriame aiškiai nurodomas eismo įvykio kaltininkas ir nubraižoma įvykusį įvykį imituojanti situacija bei padaryta žala. Vadovaudamiesi draudimo įvykio deklaracijoje pateikta informacija, draudimo kompanijų atstovai priima svarbius sprendimus, kurie įtakoja atlygintinos žalos dydį ir pan. Pildant deklaraciją vairuotojams neretai kyla daug neaiškumų ir klausimų. Teikdami draudiminių įvykių administravimo paslaugas savo klientams padedame teisingai užpildyti draudiminio įvykio deklaracijas ir atsakome į visus klausimus, susijusius su deklaracijos pildymu. Puikiai suprantame, kad įvykus eismo įvykiui reikia greitos reakcijos, todėl visada stengiamės operatyviai reaguoti į klientų skambučius ir suteikti jiems profesionalias konsultacijas, kurios bent šiek tiek sumažintų neseniai patirtą stresą.

 

Draudiminio įvykio pranešimas – sudėtingas procesas, kurio galima išvengti


Vairuotojai, patyrę eismo įvykį, privalo vienu ar kitu būdu susisiekti su draudimo kompanija ir pateikti draudiminio įvykio pranešimą. Deja, tačiau ši, iš pirmo žvilgsnio nesudėtinga užduotis neretai tampa pakankamai sudėtingu ir ilgai trunkančiu procesu. Ne visi vairuotojai moka teisingai pateikti duomenis, nuotraukas ir įvairius įrodymus, kurių prašo draudimo kompanijos. Taip pat ne visi transporto priemonių savininkai moka tinkamai užpildyti prašomas formas bei dokumentus. Draudiminių įvykių administravimas – paslauga, kuri efektyviai išsprendžia visas problemas, susijusias ne tik su automobilio remontu, bet ir su dokumentų pildymu, paraiškų pateikimu ir t.t. „Inchcape Lietuva“ draudiminių įvykių administravimo ekspertai yra pasiruošę į savo rankas perimti visus rūpesčius, nuo pirmos, įvykusio eismo įvykio sekundės. Taigi, jeigu norite išvengti streso ir patirti kuo mažiau nesklandumų, mes – Jūsų paslaugoms.

Daugiau nei tikiesi

12 mėnesių garantija

Visiems parduodamiems automobiliams suteikiame garantiją iki 12 mėn./20 000 km fiziniams asmenims, juridiniams iki 6 mėn./20 000 km.

21 d. grąžinimo garantija

Jei įsigytas automobilis jūsų netenkina, per numatytą laiką jį galite pakeisti kitu.

Finansavimas ir draudimas

Jūsų patogumui, pasirūpinsime visais dokumentais, lizingo bei draudimo pasiūlymais.

Patikrinti ir techniškai tvarkingi automobiliai

Visi automobiliai nuodugniai patikrinti ir yra techniškai tvarkingi.