Dėmesio verti naudoti maži visureigiai

Pastaraisiais metais juntamas ypač didelis pakilimas kompaktiškų visureigių rinkoje. Didžiausi mažų visureigių pliusai - įsigiję automobilį už sąlyginai nedidelį biudžetą, gaunate daugybę privalumų, kuriuos siūlo didesnių, prabangesnių visureigių klasė.

 

Vizualiai galbūt neatrodo dideli, aukštų stogo linijų ir erdvės viduje nestokojantys, maži visureigiai yra labai patrauklūs šeimos poreikiams. Ne mažiau svarbu paminėti, kad jie pasižymi ir mažomis eksploatacinėmis išlaidomis. Mūsų siūlomų mažų visureigių sąraše rasite hibridinius, įkraunamus ir visiškai elektrinius modelius, kurie padės sutaupyti dar daugiau.

 

Citroen C3 Aircross

 

Citroen C3 Aircross - mažas visureigis, pasižymi moderniu dizainu ir praktiškomis funkcijomis, kurios patrauklios ne tik pradedantiesiems vairuotojams, bet ir patyrusiems automobilių entuziastams. Citroen C3 Aircross yra puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško miestui skirto automobilio su galingu varikliu bei komfortišku interjeru. Taip pat jis siūlo pakankamai vietos keleiviams ir kroviniams, todėl yra tinkamas šeimoms ir ilgoms jų kelionėms. Citroen C3 Aircross turi įvairių variklių pasirinkimo galimybės, įskaitant benzino, dyzelino ir elektrinį variklį. Tai leidžia pasirinkti automobilį, kuris atitinka individualius poreikius ir pageidavimus. Citroen C3 Aircross turi daugybę funkcijų, kurios užtikrina vairuotojo ir keleivių saugumą: stabdymo pagalbos sistema, automatinis greičio reguliavimas, aklų zonų stebėjimo sistema ir dar daugiau. Turi modernias multimedijos ir ryšio funkcijas, kurios padeda pagerinti vairavimo patirtį ir pramogauti kelionės metu.

 

Seat Arona

 

Seat Arona - kompaktiškas miesto visureigis, rinkai pristatytas 2017 metais. Šis mažas visureigis tapo populiarus dėl savo stiliaus ir funkcionalumo. Arona yra puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško patogumo ir praktiškumo keliaujant mieste. Seat Arona turi modernų ir dinamišką dizainą, kuris atkreipia dėmesį - yra sportiškos išvaizdos. Pasižymi erdviu ir patogiu salonu. Šis automobilis turi pakankamai vietos tiek priekyje, tiek gale, todėl ypač komfortiškas ilgesnėms kelionėms bei kasdieniam važiavimui mieste. Be to, Arona turi daugybę funkcijų, kurios užtikrina vairuotojo ir keleivių saugumą. Seat Arona taip pat turi gausų variklių pasirinkimą.

 

Jeep Renegade

 

Jeep Renegade - kompaktiškas visureigis, kurį gamina amerikiečių automobilių gamintojas Jeep. Jeep Renegade išsiskiria savo unikaliu dizainu, kuris pritaikytas sunkiau pravažiuojamiems užmiesčio keliams. Tai patrauklus pasirinkimas, kuris leidžia patirti visureigio privalumus, turint kompaktišką dydį ir išlaikant lengvą automobilio valdymą. Jeep Renegade galima rinktis su benzininiu ar dyzeliniu varikliu, priekinių arba keturių varomų ratų pavarų sistemomis, suteikiančiomis geresnį sukibimą su keliu ir geresnį valdymą įvairiomis kelionės sąlygomis. Vienas pagrindinių šio automobilio privalumų - gebėjimas įveikti sunkesnes kelio sąlygas, bekeles. Jeep Renegade turi pakankamai vietos keleiviams ir kroviniams, todėl jis yra praktiškas ir funkcionalus. 

 

Kia Niro

 

Niro yra Kia automobilių gamintojo sukurtas hibridinis automobilis. Tai kompaktiškas krosoveris, kuris pasižymi efektyviu varikliu ir maža aplinkos tarša. Niro yra vienas iš pirmųjų Kia modelių, kuris buvo specialiai sukurtas kaip hibridas. Tai reiškia, kad šis mažas visureigis naudoja tiek elektros energiją, tiek benzino variklį, siekiant pasiekti didesnį degalų naudojimo efektyvumą ir mažesnes išmetamųjų teršalų emisijas. Kia Niro yra pripažintas kaip vienas geriausių hibridinių automobilių rinkoje. Jis modernus ir patrauklus savo dizainu, patogia keleivių ir bagažo erdve bei įvairiomis technologijomis. Automobilio viduje rasite daugybę funkcijų, įvairių dydžių ekranus, išmaniąsias funkcijas ir saugos sistemas. Be to, Niro yra labai patogus ir malonus vairuoti, taigi tai puikus pasirinkimas tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems automobilių entuziastams.

 

Toyota C-HR

 

Šis modelis buvo pristatytas 2016 metais ir tapo populiarus dėl savo modernaus dizaino ir efektyvių variklių. CH-R yra vienas iš naujausių Toyota modelių, kuris pritraukia tiek entuziastus, tiek pradedančius automobilių mėgėjus. Vienas iš Toyota C-HR privalumų - jo modernus ir išskirtinis dizainas. Automobilis turi aštrias kampų linijas, dinamiškus priekinius žibintus ir sportišką siluetą. Tai suteikia C-HR unikalią ir išskirtinę išvaizdą, kuri patraukia dėmesį. Toyota C-HR yra ekonomiškas mažas visureigis, kuris siūlo keletą variklių pasirinkimo galimybių. Dauguma modelių yra varomi benzininiais varikliais, tačiau yra ir hibridinės versijos. C-HR gali būti su priekinių arba visų varančiųjų ratų sistema. Toyota C-HR taip pat pasižymi patikima, saugumo suteikiančia įranga. 

 

Audi Q3

 

Audi Q3 pirmą kartą buvo pristatytas 2011 metais ir nuo tada tapo populiarus pasirinkimas tarp vairuotojų, ieškančių aukštos kokybės ir patogumo. Audi Q3 yra kompaktiškas, tačiau turi pakankamai vietos tiek keleiviams, tiek kroviniams. Tai puikus pasirinkimas kelionėms miesto gatvėse ar užmiestyje. Viena svarbiausių Audi Q3 savybių yra jo varikliai. Šis automobilis siūlo keletą skirtingų variklių variantų, pradedant ekonomiškais dyzeliniais ir baigiant galingais benzininiais varikliais. Be to, Audi Q3 taip pat turi daugybę technologinių funkcijų, kurios padeda pagerinti vairavimo patirtį. 

 

Peugeot 2008

 

Nedidelis, kompaktiškas krosoveris, pagamintas Peugeot 208 pagrindu. Lengvai atpažįstamo, unikalaus Peugeot gamintojo dizaino modelis, dažnai lyginamas su Nissan Juke ar Opel Mokka. Smagus ir nedidukas miesto automobilis, patogus 5 suaugusiems jo keleiviams. Manevringas bei turintis prie vairuotojo judesių prisitaikantį vairą. Naudoti Peugeot 2008 turi platų variklių spektrą, o mes rekomenduojame rinktis dyzelinį, kuris padės sutaupyti. Šis mažas visureigis turi penkis stabilumo kontrolės režimus, kurie automobiliui leidžia lengvai prisitaikyti prie kelionės tipo.

 

Suzuki Vitara

 

Suzuki prireikė laiko, kol įprastai gaminęs masyvius, galingus visureigius, suteikė sau šansą ir pagamino kompaktišką Suzuki Vitara. Nors modelis atrodo tvirtas ir pasitikėjimo suteikiantis bekelėse, gamintojas šiuo automobiliu daugiau orientavosi į judrias miesto gatves. Savo naudotą Suzuki Vitara galite rinktis iš plataus spektro benzininių ir dyzelinių variklių, o dabar gausus ir hibridinių jo modelių pasirinkimas. Nors standartinėje komplektacijoje nėra gasaus funkcijų pasirinkimo, įsigiję GL, GLE ar GLX apdailą - gausite viską, kuo galėtų būti aprūpintas šiuolaikinis, patikimas miesto automobilis.

 

Mazda CX-3

 

Pirmą kartą pristatytas 2015 metais, japonų gamintojo automobilis dažnai ieškomas mūsų šalies vairuotojų. Nedidelis, stilingas krosoveris turi tvirtą konstrukciją ir galingus variklius, kurie užtikrina malonią vairavimo patirtį praktiškai visoms patirtims ir poreikiams. Mazda CX-3 pasižymi puikia valdymo dinamika, pasitikėjimo suteikiančiomis stabdymo savybėmis. Automobilio salonas modernus ir patogus visiems juo keliaujantiems. Šis mažas visureigis yra ekonomiškas pasirinkimas tiek kasdieniam naudojimui, tiek ilgesnėms, užmiesčio kelionėms. 

 

Renault Captur

 

Renault Captur yra žinomas dėl savo modernaus dizaino, patogaus salono keleiviams, talpaus bagažo skyriaus bei efektyvių variklių. Tai puikus pasirinkimas tiems, kas ieško miesto automobilio su aukšta sėdimų vietų pozicija ir aukšto lygio komforto pojūčiu. Naudotą Renault Captur galite įsigyti su benzininiu, dyzeliniu ar elektriniu varikliu. Renault Captur taip pat siūlo daugybę saugumą užtikrinančių funkcijų, tokių kaip automatinė avarinio stabdymo sistema, aktyvus stabdymo pagalbos sistema ir kita.

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATADaugiau nei tikiesi

12 mėnesių garantija

Visiems parduodamiems automobiliams suteikiame garantiją iki 12 mėn./20 000 km fiziniams asmenims, juridiniams iki 6 mėn./10 000 km.

21 d. grąžinimo garantija

Jei įsigytas automobilis jūsų netenkina, per numatytą laiką jį galite pakeisti kitu.

Finansavimas ir draudimas

Jūsų patogumui, pasirūpinsime visais dokumentais, lizingo bei draudimo pasiūlymais.

Patikrinti ir techniškai tvarkingi automobiliai

Visi automobiliai nuodugniai patikrinti ir yra techniškai tvarkingi.