Elektriniai mikroautobusai į kuriuos atkreipti dėmesį

Šiuo metu naudotų automobilių rinkoje vyrauja platus elektrinių mikroautobusų pasirinkimas - nuo didesnių, daugiau verslo poreikiams pritaikytų furgonų iki mažesnių, kompaktiškų modelių, kurie atliepia įvairaus profilio įmonių veiklos ir fizinių asmenų poreikius bei biudžetą. Norėdami padėti savo klientams pasirinkti geriausią elektrinį mikroautobusą, žemiau pateikiame mūsų nuomone, jūsų dėmesį patraukti turinčius modelius. 

 

Elektrinis mikroautobusas puikus pasirinkimas dėl 0 emisijos ir ypač populiarus variantas komercinėms įmonėms, kurios užsiima siuntų pristatymu mieste. Nedidelės eksploatacinės išlaidos bei tylus ir patogus važiavimas. Dauguma šių elektrinių automobilių yra pilnai pajėgūs konkuruoti su verslo sektoriuje taip mėgiamais mikroautobusais, kurie turi dyzelinius variklius. Elektrinių mikroautobusų baterijos yra pakankamos, kad jūsų kurjeriai visą dieną galėtų nesukti galvos dėl automobilio įkrovimo. 

 

Jei tokio tipo automobilį renkatės verslo poreikiams, tikriausiai reiktų pagalvoti apie įkrovimo stotelių įrengimą netoli darbo vietos. 

 

Volkswagen ID

 

Volkswagen ID yra naujos kartos elektrinis mikroautobusas, kurį pristatė vokiečių gamintojas Volkswagen. Tai vienas svarbiausių kompanijos žingsnių, siekiant elektromobilių revoliucijos. Volkswagen ID yra pagamintas remiantis MEB platforma, kuri specialiai skirta tik elektromobiliams. Mikroautobusas pasižymi moderniu dizainu, dideliu akumuliatoriaus pajėgumu ir ilgu veikimo principu. Tai puikus pasirinkimas tiek automobilių entuziastams, tiek naujokams, norintiems pereiti prie elektromobilių. Volkswagen ID yra kompaktiškas miesto automobilis su moderniu interjeru ir išmaniomis funkcijomis, kuris atitinka naujausias ekologinės transporto priemonės tendencijas ir gali tapti puikiu pasirinkimu tiek kelionėms miesto gatvėse, tiek greitkeliuose. Viena svarbiausių Volkswagen ID savybių yra jo nuvažiuojami ilgi atstumai. Tai svarbus aspektas, kuris padeda sumažinti rūpesčius dėl dažno elektromobilio įkrovimo ir padidina jo patrauklumą potencialiems pirkėjams. Be to, Volkswagen ID taip pat gali būti įkraunamas greituoju įkrovikliu, kuris leidžia sparčiau papildyti automobilio bateriją ir tęsti kelionę be rūpesčių.

 

Ford E-Transit

 

Ford E-Transit yra elektriniai komerciniai automobiliai. Tai yra elektrinė Ford Transit furgono versija, kuri yra populiarus pasirinkimas verslo ir pramonės sektoriuje. Ford E-Transit - skirtas tiems, kurie nori sumažinti savo transporto išlaidas ir neigiamą poveikį aplinkai, pasinaudodami elektros variklio privalumais. Šis automobilis siūlo ilgesnį veikimo laiką ir didesnę pakrovimo talpą, taip pat išlaiko Ford Transit patikimumą ir funkcionalumą. Ford E-Transit elektriniai mikroautobusai turi talpias baterijas, kurios leidžia nuvažiuoti didelius atstumus - pakankamus, kad patenkintų daugelio komercinių veiklų poreikius. Be to, Ford E-Transit siūlo daugybę universalių funkcijų, tokių kaip įvairūs krovinių skyriai ir sėdynių konfigūracijos, kad atitiktų skirtingus verslo poreikius. Šis išmanusis automobilis siūlo daugybę technologijų ir saugos funkcijų: automatinę avarinio stabdymo sistemą, pranešimus apie avariją kelyje, taip pat eismo juostos išlaikymo pagalbą. Automobilis taip pat turi įmontuotą Ford SYNC 4 sistemą, kuri leidžia vairuotojui lengvai valdyti navigaciją, muziką ir kitas funkcijas. Ford E-Transit yra patikimas ir funkcionalus komercinis automobilis, kuris atitinka daugelio verslo savininkų poreikius. 

 

Toyota Proace Electric

 

Tai elektrinis komercinis automobilis, kurį gamina japonų automobilių gamintojas Toyota. Toyota Proace Electric yra skirtas komerciniam naudojimui, siūlo patikimą ir efektyvų transporto sprendimą praktiškai visoms verslo sritims. Šis automobilis yra paremtas Toyota Proace modeliu, kuris yra žinomas dėl savo patikimumo ir kokybės. Elektromobilis yra labai tylus ir turi mažai vibracijos, kas suteikia malonią vairavimo patirtį. Taip pat, Proace Electric elektriniai mikroautobusai turi didelę bateriją, kuri leidžia jums lengvai ir greitai įkrauti automobilį ir nuvažiuoti ilgesnį atstumą. Toyota Proace Electric taip pat turi daugybę saugos funkcijų ir technologijų, kurios padeda užtikrinti vairuotojo ir keleivių saugumą.

 

Citroen E-Berlingo

 

Citroen E-Berlingo yra elektrinis automobilis, kuris paremtas įprastu, Citroen Berlingo modelio pagrindu. Automobilis skirtas tiems, kurie nori aplinkai draugiško ir ekologiško transporto priemonės sprendimo. Citroen E-Berlingo turi įspūdingą elektrinio variklio galios rezervą, kuris vienu įkrovimu leidžia jam pasiekti didelį nuvažiuojamą atstumą. Citroen E-Berlingo taip pat siūlo erdvų keleivių ir krovinių skyrių. Tai yra labai praktiškas automobilis, kuris gali būti naudojamas tiek šeimos, tiek verslo poreikiams. Turi daug vietos keleiviams, o galimybė nuleisti galines sėdynes leidžia padidinti krovinių talpą. Taip pat turi daugybę modernių technologijų ir saugos funkcijų. Tai apima įvairias asistentų sistemas, tokias kaip avarinio stabdymo sistema, intuityvus greičio reguliavimas ir daugelis kitų. Šios funkcijos padeda užtikrinti saugią ir patogią važiavimo patirtį. Be to, Citroen E-Berlingo turi modernų ir patrauklų dizainą, kuris atitinka šiuolaikinius automobilių dizaino standartus.

 

Fiat E-Ducato

 

Automobilis yra pagrįstas Ducato modeliu, kuris žinomas dėl savo patikimumo ir talpos. Fiat E-Ducato skirtas verslo poreikiams, tiems, kurie tikisi tvarios ir ekologiškos transporto priemonės. Šis komercinis elektromobilis naudoja išmaniąją baterijos valdymo sistemą, kuri padeda efektyviai valdyti energijos sąnaudas ir padidinti jo nuvažiuojamą atstumą. Tai suteikia vairuotojui daugiau pasitikėjimo ir galimybę nuvažiuoti didesnius atstumus be baimės dėl baterijos išsikrovimo. Fiat E-Ducato taip pat turi įvairias funkcijas, tokias kaip išmanioji navigacija, kuri padeda rasti optimalius maršrutus ir taupyti laiką bei degalų sąnaudas. 

 

Mercedes Benz eSprinter

 

Puikus pasirinkimas verslui, kuris dabar ne tik ekonomiškas ir ekologiškas, bet ir išsaugojęs savo pagrindines vertybes - patikimas, ypač talpus ir universalus. Jis paremtas savo brolio Mercedes Benz Sprinter pagrindu, varomas priekiniais ratais, tik variklis pakeistas elektriniu. Galbūt jis brangesnis nei artimiausi jo konkurentai, bet šis modelis tikrai vertas jūsų dėmesio: yra talpus, komfortiškas, kokybiškai įrengtas bei ypač našus. Jei turite galimybę Mercedes Benz eSprinter įkrauti šalia darbo vietos - šis pirkinys neabejotinai džiugins ir tarnaus beveik nepriekaištingai. Drąsiai galite tikėtis mažesnių eksploatacinių išlaidų palyginus su dyzelinius ir benzininius variklius turinčiais furgonais. Mercedes Benz eSprinter elektriniai mikroautobusai kol kas turi tik vieną apdailos lygį, bet net ir jame yra daugybė saugos funkcijų bei malonių ir patogių integracijų, tokių kaip nuotoliu įjungiamas automobilio šildymas ar baterijų įkrovimo stebėjimas. 

 

Renault Master E-Tech

 

E-Tech yra novatoriška ir unikali Renault technologija, kurią apsaugo 150 patentų. Ši technologija buvo sukurta bendradarbiaujant su Renault F1 komanda ir taikoma naujausiuose Renault elektriniuose modeliuose. Dar vienas mūsų rekomenduojamas elektrinis furgonas - Renault Master E-Tech, paremtas Renault E-Tech technologija, vertas atskiro jūsų dėmesio. Šis modelis itin universalus ir gali klientams pasiūlyti konfigūracijas pagal verslo specifiką, turi didelę naudingąją apkrovą, manevringas ir smagus vairuoti, vienu įkrovimu nuvažiuoja didelius atstumus bei turi daugybę saugos ir komforto funkcijų. 

 

Peugeot e-Boxer


Tai didžiausias Peugeot gaminamas elektrinis furgono modelis. Galbūt negali pasigirti išskirtiniu komfortu ar technologijų gausa, bet jame yra viskas, ko gali prireikti kasdienėse darbo kelionėse. Peugeot e-Boxer yra greitai įkraunamas, nepretenzingas, nereikalaujantis didelių eksploatacinių išlaidų. Tiesiog patikimas visiškai elektrinis furgonas, kurį dažniausiai renkasi verslas, siuntas pristatantis miesto ribose.

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATADaugiau nei tikiesi

12 mėnesių garantija

Visiems parduodamiems automobiliams suteikiame garantiją iki 12 mėn./20 000 km fiziniams asmenims, juridiniams iki 6 mėn./10 000 km.

21 d. grąžinimo garantija

Jei įsigytas automobilis jūsų netenkina, per numatytą laiką jį galite pakeisti kitu.

Finansavimas ir draudimas

Jūsų patogumui, pasirūpinsime visais dokumentais, lizingo bei draudimo pasiūlymais.

Patikrinti ir techniškai tvarkingi automobiliai

Visi automobiliai nuodugniai patikrinti ir yra techniškai tvarkingi.